Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: Spolszczenie - czy jest polska wersja gry? Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy informacje czy gra Oddworld Soulstorm oferowana jest w polskiej wersji językowej (dubbing oraz napisy).

Wersje językowe

Oddworld Soulstorm nie posiada niestety polskiej wersji językowej. Zarówno dubbing jak i napisy dostępne są wyłącznie w angielskiej wersji.

Dużym pocieszeniem jest to, że Oddworld Soulstorm nie jest typem gry, w której brak znajomości innego języka jest poważną przeszkodą. Wynika to przede wszystkim z tego, że Abe i napotykane w trakcie rozgrywki inne zniewolone mudokony komunikają się ze sobą w ograniczonym zakresie i często z pominięciem mowy, polegając w zastępstwie np. na gestach. Ewentualne dialogi pojawiają się głównie w scenkach przerywnikowych.

Oddworld Soulstorm nie jest też typem gry, w której na ekranie czy w oknach menu pojawia się mnóstwo ważnych komunikatów np. na temat questów czy statystyk postaci. Praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy wymagane do awansowania w grze odkryjemy bez znajomości języka angielskiego i powinniśmy czerpać przyjemność z przechodzenia gry bez odczuwania dyskomfortu spowodowanego nieznajomością innego języka.