Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Funicular - lista, solucja Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Badges - solucja 4: The Funicular

Na tej stronie poradnika do gry Oddworld Soulstorm znajdują się opisy odznak (Badges) z etapu 4 - The Funicular. Są to różnorakie wyzwania dotyczące m.in. lokalizowania znajdziek, ratowania Mudokonów, korzystania z craftingu czy otwierania szafek. Nasz poradnik pomoże w zdobyciu wszystkich platynowych odznak w misji 4.

Dodatkowe uwagi - Jeśli nie zaliczymy wymagań danego wyzwania w 100%, to nadal możemy otrzymać odznakę niższego stopnia, np. złotą lub srebrną. Gra pozwala powtarzać ukończone etapy po to żeby powalczyć o przegapione odznaki.

Explorer

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 8 sekretnych obszarów (Secret Areas) - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Funicular - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 8 sekretnych obszarów (Secret Areas).

Opis odznaki: To jedno z wyzwań powiązanych z sekretami / znajdźkami. Gra informuje zawsze o odnalezieniu sekretnego obszaru. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 4 - oznaczone są kolorem zielonym.

Saviour

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Uratowano 24 Mudokony - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Funicular - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Uratowano 24 Mudokony.

Opis odznaki: To zdecydowanie najtrudniejsza odznaka tej misji, a to dlatego, że musimy odnaleźć i uratować 100% Mudokonów z misji 4. Miejsca ich odnajdywania uwzględniliśmy w naszym opisie przejścia misji 4. Należy zaznaczyć, że niektóre mudokony musimy najpierw uleczyć, przy czym wyprodukowanie antidotum jest jednym z głównych celów misji.

Nasze postępy w ratowaniu Mudokonów wyświetlane są w lewym dolnym rogu ekranu. Czerwony kolor oznacza śmierć Mudokonów np. w wyniku kontaktu z pułapką czy udanego ataku któregoś z przeciwników. Najlepiej wtedy zresetować checkpoint zanim dotrzemy do kolejnego punktu kontrolnego i zanim postępy w temacie ratowania Mudokonów zostaną nadpisane. Powrót do checkpointu pozwoli nam ponowić próbę utrzymania Mudokonów przy życiu.

Crafter

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Stworzono 5 przedmiotów w oparciu o crafting - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Funicular - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Stworzono 5 przedmiotów w oparciu o crafting.

Opis odznaki: Podczas zaliczania tego etapu wyprodukowanie tylko jednego przedmiotu stanie się obowiązkowe - chodzi tu o antidotum. Co najmniej cztery pozostałe przedmioty będziemy musieli wytworzyć z własnej inicjatywy.

W dalszej części misji Abe zacznie odnajdywać składniki, dzięki którym możliwe stanie się wytwarzanie min ogłuszających. Przy założeniu, że dokładnie zbadamy wszystkie lokacje w tej misji, powinno nam bezproblemowo wystarczyć składników do wyprodukowania co najmniej czterech min i wypełnienia założeń platynowej odznaki.

Hidden Help

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 13 sekretów Royal Jelly - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Funicular - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 13 sekretów Royal Jelly.

Opis odznaki: To jedno z wyzwań powiązanych z sekretami / znajdźkami. Royal Jelly to lewitujące obiekty, których zbieranie może wydłużać pasek zdrowia Abe'a. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 4 - oznaczone są kolorem zielonym.

Searcher

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Przeszukano 30 szafek (Lockers) - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Funicular - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Przeszukano 30 szafek (Lockers).

Opis odznaki: Szafki są w czwartej misji interaktywnymi pojemnikami skrywającymi loot. W całym etapie do odnalezienia ich jest nieco więcej niż 30, aczkolwiek mimo wszystko musimy się za nimi dobrze rozglądać i badać także opcjonalne lokacje. W trakcie eksploracji nieoświetlonych kopalń warto sobie pomagać flarami, dzięki czemu nie pominiemy żadnych szafek z bardzo ciemnych obszarów.