Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Frankie Donovan - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Frankie Donovana, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Frankie Donovan jest bossem gangu The Donovans, który na mapie oznaczany jest kolorem zielonym. To krzepki mężczyzna pochodzenia irlandzkiego. Wyróżnia się on predyspozycjami do prowadzenia barów i walki wręcz.

Frankie Donovan to boss, którego powinieneś wybrać, jeśli chcesz rozwijać imperium oparte o bary - Empire of Sin: Frankie Donovan - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Unleash Fury pozwalająca wyprowadzić szereg ataków wręcz powodujących furię i przywracające punkty akcji;
  2. Bonusy do imperium: -20% do kosztów ulepszenia Word Of Mouth nielegalnych barów, +5% do produkcji w browarach;
  3. Bonus dyplomatyczny: Bygones be Bygones dający -50% negatywnych efektów z innymi gangami.

Jak grać Frankie Donovanem?

Frankie Donovan to boss, którego powinieneś wybrać, jeśli chcesz rozwijać imperium oparte o bary. Dzięki bonusom posiadanym przez postać możesz zwiększyć produkcję alkoholu w browarach i zwiększyć obroty w swoich barach.

Jeśli zdecydujesz się grać tym bossem to musisz być przygotowany na walkę wręcz i na krótkim dystansie. Dlatego wyposaż go w strzelbę i dbaj o broń, która pomaga zadawać ciosy. W ten sposób będziesz w stanie wykorzystać jego zdolność specjalną. Dodatkowo z racji mniejszych negatywnych efektów z gangami, możesz sobie pozwolić na bardziej agresywną grę.