Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Czarny rynek - jak handlować? Empire of Sin poradnik, porady

Z tej strony poradnika do Empire of Sin dowiesz się jak handlować na czarnym rynku.

Do panelu czarnego rynku dostaniesz się z pomocą ikonki znajdującej się w lewym rogu ekranu. Gdy w niego klikniesz, uruchomiony zostanie specjalny panel, przeznaczony do handlu.

Menu to otwiera się domyślnie w trybie zakupu, aby to zmienić musisz kliknąć dedykowany przycisk do zmiany. Wtedy to Ty będziesz mógł sprzedawać towary. Obie te karty wyglądają identycznie. Znajdziesz tam listę przedmiotów posiadanych przez Ciebie lub handlarza [1] (wraz z ich ceną) podzieloną na 6 kategorii [2]. Obok znajdziesz natomiast statystyki danego elementu [3].

Poszczególne elementy zostały oznaczone kolorystycznie w zależności od jego stopnia rzadkości i siły działania - Empire of Sin: Czarny rynek - jak handlować? - Empire of Sin - poradnik do gry

Poszczególne elementy zostały oznaczone kolorystycznie w zależności od jego stopnia rzadkości i siły działania. Im potężniejszy jest przedmiot, tym większą wartość osiąga. Cała hierarchia następująco - przeźroczysty, niebieski, zielony, fioletowy.

Jeśli sprzedajesz przedmioty zdobyte w czasie walki możesz robić to bez ograniczeń. Jeśli jednak kupujesz obiekty, to musisz mieć na uwadze, że handlarz ma ograniczony asortyment, który zmienia się co określoną liczbę dni.