Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Maggie Dyer - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Maggie Dyer, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Maggie Dyer jest bossem gangu White City Circus, który na mapie oznaczony jest kolorem różowym. To postawna, wytatuowana kobieta ubrana, która spędziła dużą część swojego życia w cyrku. Charakteryzuje się ona dużą celnością i wprawnością w walce wręcz.

Maggie Dyer jest silnym bossem, jednak nie najsilniejszym w całym zestawieniu - Empire of Sin: Maggie Dyer - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Lion Tamer, dzięki której Maggie może przyciągać do siebie przeciwników i zadawać im wysokie obrażenia od walki wręcz;
  2. Bonusy do imperium: -20% do kosztów ochrony domów publicznych, -20% do szans na napad Speakeasies;
  3. Bonus dyplomatyczny: The Heartbreak Kid ustalający karę za zerwanie umów z bossami na poziomie -50.

Jak grać Maggie Dyer?

Maggie Dyer jest silnym bossem, jednak nie najsilniejszym w całym zestawieniu. Bat stanowiący podstawę jej ataku specjalnego chociaż zabójczy dla słabszych przeciwników to nie ma dużego zasięgu działania. Z racji tego, że postać ta cechuje się raczej słabą wytrzymałością na obrażenia, to najlepiej sprawdza się w walce na średni i długi dystans (nadal jednak potrafi zadać duże obrażenia podczas walki wręcz).

Wyposaż Maggie w karabin snajperski i pistolet, a będzie się świetnie sprawdzać w walce. Ze względu na dużą celność z łatwością zlikwiduje bardziej oddalonych oponentów. Z tymi znajdującymi się bliżej, poradzi sobie z pomocą broni krótkiej i zdolności specjalnej.

Boss ten jest także dobrą opcją, jeśli planujesz regularnie zrywać umowy biznesowe z innymi.