Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Porady na start Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz zbiór porad na start, które pomogą Ci sprawnie wejść w świat gry.

Nie zatrudniaj za wiele rekrutów na raz

Każdy rekrut, którego dołączysz do swojej drużyny, pobiera od Ciebie określoną pulę pieniędzy. W początkowej fazie rozgrywki, dysponujesz ograniczoną liczbą nieruchomości, przez co Twoje zyski nie są zbyt duże.

Jeśli zdecydujesz się zatrudnić zbyt wiele osób na raz, to będziesz tracił zbyt dużo funduszy - Empire of Sin: Porady na start - Empire of Sin - poradnik do gry

Jeśli zdecydujesz się zatrudnić zbyt wiele osób na raz, to będziesz tracił zbyt dużo funduszy. Dlatego swoją ekipę powiększaj stopniowo

Przejmuj budynki nienależące do gangów

W każdej dzielnicy jest szereg lokacji, które nadają się na prowadzenie interesów. Część z nich należy do innych bossów, a reszta nie ma właściciela (można je kupić lub przejąć siłą). Aby uniknąć sporów z innymi gangami przejmuj w pierwszej kolejności właśnie te bezpańskie konstrukcje.

Ograniczaj działania do jednej dzielnicy

Na początku przygody, zapoznaj się dokładnie ze wszystkimi mechanikami jakie oferuje gra. W ten sposób oswoisz się z tym, jak funkcjonuje świat. Dopóki tego nie zrobisz, ograniczaj się do działań w jednej dzielnicy. Dzięki temu łatwiej Ci będzie kontrolować rozwijające się imperium.

Regularnie ulepszaj ochronę biznesów

Budynki, które posiadasz są narażone na ataki ze strony konkurencji. Dlatego musisz regularnie ulepszać ochronę w swoich obiektach. W ten sposób, będą one mogły się sprawnie bronić. Jeśli to zaniedbasz, walka o obiekt może być z góry skazana na porażkę.

Aby dokonać ulepszenia wejdź na zakładkę budynków w danej dzielnicy i wybierz dany obiekt - Empire of Sin: Porady na start - Empire of Sin - poradnik do gry

Aby dokonać ulepszenia wejdź na zakładkę budynków w danej dzielnicy i wybierz dany obiekt.

Nie przyjmuj każdej propozycji dołączenia do wojny

Raz na jakiś czas otrzymasz propozycję dołączenia do wolny gangów. Jeśli nie jest ona skierowana bezpośrednio w Twoją stronę, to możesz odmówić wzięcia w niej udziału. Zanim zdecydujesz się dołączyć do walk, rozważ wszystkie potencjalne zyski i straty, jakie będą efektem tej decyzji.

Nie lekceważ dyplomacji

W czasie przygody możesz nie tylko prowadzić spory z konkurencyjnymi bossami, ale także łączyć z nimi siły. Prowadzenie walk na wielu frantach może szybko stać się uciążliwe, a Ty nie będziesz nadążać z ulepszaniem ochrony w swoich obiektach. Dyplomacja pomoże Ci nawiązać sojusze, które mogą być pomocne w czasie wojny gangów. Uzyskasz wówczas dodatkowe wsparcie zbrojne.

Unikaj zabijania policjantów

Policja jest istotną frakcją w grze - gdy Twoje stosunki z nią się pogorszą, to zaczną oni interesować się Twoimi działaniami. Gdy będziesz walczyć przez budynkami, to może się zdarzyć, że przykują one uwagę lokalnych funkcjonariuszy. Jeśli członkowie przeciwnego gangu zaczną ich atakować, to pozwól im na to. Dzięki temu unikniesz pogorszenia relacji z policją. Jeśli natomiast w czasie swobodnej eksploracji natrafisz na oficera patrolującego okolicę, to omiń go zamiast z nim walczyć.