Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja Empire of Sin poradnik, porady

Na poniższej stronie poradnika Empire of Sin znajdziesz informacje na temat produkcji i dystrybucji alkoholu.

Produkcja

Produkcja alkoholu odbywa się w browarach i kryjówkach. Na start otrzymasz po jednym budynku obu typów. Będą one na najniższym poziomie rozwoju. Oznacza to, że nie będziesz mógł produkować w nich nic poza najtańszymi trunkami i trucizną. Dopiero z czasem możesz dokonywać ulepszeń, które pozwolą Ci tworzyć lepsze alkohole. Musisz jednak pamiętać, że wybrany budynek może jednoczenie produkować jeden typ trunku.

Dodatkowo musisz zwrócić uwagę na fakt, że kryjówki mają ograniczoną produkcję i nie możesz stawiać ich więcej niż jedną na dzielnice. W związku z tym nie sprawdzają się zbyt dobrze, jako miejsce do tworzenia trunków.

Wraz z powiększaniem swojego imperium musisz pamiętać o stawianiu kolejnych browarów. Do zarządzania produkcją służy zakładka "alkohol" umiejscowiona się w prawym górnym rogu ekranu.

Znajdziesz tam 4 zakładki - Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja - Empire of Sin - poradnik do gry

Znajdziesz tam 4 zakładki. W pierwszej z nich możesz kontrolować szybkość produkcji [1] oraz to, jaki rodzaj trunku jest wytwarzany [2].

Aby móc poprawić oba parametry funkcjonowania budynku, musisz kliknąć na nazwę obiektu, wówczas pokaże się panel, na którym możesz dokonać ulepszeń - Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja - Empire of Sin - poradnik do gry

Aby móc poprawić oba parametry funkcjonowania budynku, musisz kliknąć na nazwę obiektu, wówczas pokaże się panel, na którym możesz dokonać ulepszeń.

Pamiętaj jednak, że po dokonaniu ulepszenia musisz ręcznie zmienić typ produkowanego trunku - w tym celu kliknij w pierwszej zakładce panelu alkohole na ikonkę napoju wyskokowego - Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja - Empire of Sin - poradnik do gry

Pamiętaj jednak, że po dokonaniu ulepszenia musisz ręcznie zmienić typ produkowanego trunku - w tym celu kliknij w pierwszej zakładce panelu "alkohole" na ikonkę napoju wyskokowego.

Zwracaj także uwagę na zapotrzebowanie na dane alkohole, które znajduje się po lewej stronie wspomnianej powyżej zakładki. Dzięki niemu będziesz w stanie określić, co należy wyprodukować. Musisz tylko pamiętać, że jest to obliczane na podstawie, tego jaki typ trunku sprzedajesz w danej dzielnicy (informacje o tym jak działa proces dystrybucji znajdziesz w drugim podrozdziale).

Właśnie na podstawie zużycia danych typów alkoholi dokonuj ulepszeń budynków - Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja - Empire of Sin - poradnik do gry

Właśnie na podstawie zużycia danych typów alkoholi dokonuj ulepszeń budynków. Każde takie usprawnienie kosztuje Cię określoną sumę pieniędzy, więc aby uniknąć niepotrzebnych wydatków dokonuj tylko niezbędnych modyfikacji.

Nadwyżki produkowanego alkoholu są magazynowane. W trzeciej zakładce karty "alkohol" znajdziesz rozpiskę przechowywanych trunków z podziałem na ich typy i miejsce składowania.

Wyprodukowany alkohol musisz następnie musisz sprzedać - Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja - Empire of Sin - poradnik do gry

Dystrybucja

Wyprodukowany alkohol musisz następnie musisz sprzedać. Dystrybucja alkoholi odbywa się w nielegalnych barach (Speakeasies), które możesz otwierać w przejętych budynkach. Jeśli jednak nie kontrolujesz w pełni dzielnicy, to musisz się liczyć z konkurencją ze strony innych. Dlatego też istotny jest odpowiedni dobór alkoholu, który będziesz sprzedawać.

Mieszkańcy poszczególnych dzielnic mają różne preferencje co do typów napojów wyskokowych. Dokładne informacje na ten temat znaleźć możesz w drugiej zakładce, panelu "alkohole". Gdy tak wejdziesz, ukaże Ci się lista dzielnic, w których masz swoje biznesy, wraz z trunkami preferowanymi przez lokalnych klientów i tymi, sprzedawanymi przez Ciebie. Dodatkowo, klikając na ikonkę oferowanego przez Ciebie produktu, możesz zmienić jego typ.

Jeśli będziesz sprzedawał trunki dostosowane do upodobań, to zyskasz większe udziały w dzielnicy i zwiększysz swoje zyski. Dodatkowo, jeśli produkujesz w danym momencie za mało alkoholu danego typu, to możesz także ustawić priorytet dla danej dzielnicy.

1 - Empire of Sin: Alkohole - produkcja, dystrybucja - Empire of Sin - poradnik do gry