Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Od zera do gangstera Poradnik do Empire of Sin do porady na start, wymagania sprzętowe i wskazówki do walki, finansów, wyposażenia, biznesów i dyplomacji. Dowiedz się, jak kontrolować dzielnice i unikać policji oraz czym jest synergia.

Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2020

Empire of Sin to strategia ekonomiczna opracowana przez studio Romero Games i wydana przez Paradox. Akcja gry osadzona została w latach 20. w Chicago, kiedy to w USA panowała prohibicja.

Całość poradnika została podzielona na trzy części. W pierwszej znajdziesz informacje na temat podstawowych mechanik rozgrywki, takich jak walka czy dyplomacja oraz omówienie wszystkich zakładek do zarządzania imperium alkoholowym. Drugim jest dział FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w czasie przygody, takie jak np., jak zdobywać lepsze wyposażenie lub czym jest synergia. Całość zamyka aneks, w którym zamieszczono wymagania sprzętowe oraz sterowanie na poszczególnych platformach.

Empire of Sin: Podstawowe mechaniki

Empire of Sin oferuje rozbudowane mechaniki rozgrywki, które wzajemnie się zazębiają. Ich opanowanie będzie niezbędne do przejęcia kontroli na Chicago. Najważniejsze z nich to:

 1. Porady na start
 2. Biznesy
 3. Walka
 4. Rekruci
 5. Alkohole
 6. Policja
 7. Dzielnica
 8. Finanse
 9. Dyplomacja

Empire of Sin: Bossowie

W grze znajdziesz 14 bossów. Każdy z nich posiada swoje własne unikalne zdolności, które w pewnym stopniu wpływają na rozgrywkę.

 1. Maggie Dyer
 2. Maybel Riley
 3. Angelo Genna
 4. Elvira Duarte
 5. Frankie Donovan
 6. Frank Ragen
 7. Goldie Garneau
 8. Joseph Saltis
 9. Sai Wing Mock
 10. Salazar Reyna
 11. Stephanie St. Clair
 12. Al Capone
 13. Daniel McKee Jackson
 14. Dean O'Banion

Empire of Sin: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i3-2120 /AMD FX-4300
 3. Pamięć RAM: 6 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti (2 GB) / AMD Radeon HD 7870 (2 GB) / AMD Radeon RX Vega 11
 5. Dysk twardy: 6 GB wolnego miejsca

Komputer o powyższej specyfikacji to minimum, które pozwala uruchomić grę. Więcej informacji na temat wymagań sprzętowych Empire of Sin znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

Autor Poradnika

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej


Informacje o Empire of Sin - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 3 grudnia 2020

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.