Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Frank Ragen - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Franka Ragena, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Frank Ragen jest bossem gangu Ragen's Colts, który na mapie oznaczany jest kolorem fioletowym. To mężczyzna o irlandzkich korzeniach. Wyróżnia się on predyspozycjami do prowadzenia barów i walki wręcz.

Frank Ragen to boss, którego powinieneś wybrać, jeśli chcesz by bary stanowiły podstawy Twojej działalności - Empire of Sin: Frank Ragen - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Frank rush pozwalająca szarżować na cel, zadając mu przy tym obrażenia od walki wręcz;
  2. Bonusy do imperium: -15% do kosztów utrzymania nielegalnych barów, +5% do produkcji w browarach;
  3. Bonus dyplomatyczny: Strength In Number dający -20% do generowania zagrożeń (przy drużynie składającej się z więcej niż 6 osób).

Jak grać Frankiem Ragenem?

Frank Ragen to boss, którego powinieneś wybrać, jeśli chcesz by bary stanowiły podstawy Twojej działalności. Dzięki bonusom posiadanym przez postać możesz zwiększyć produkcję alkoholu w browarach i zaoszczędzić na utrzymaniu knajp.

Jeśli chcesz grać tym bossem to musisz być przygotowany na walkę wręcz i na krótkim lub średnim dystansie. Dlatego wyposaż go w strzelbę i dbaj o broń, która pomaga zadawać ciosy. Ragen także sprawdza się lepiej w dużych grupach. Dzięki odpowiedniej liczbie towarzyszy można zniwelować szansę na to, że Twoje działania przyciągną uwagę.