Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Al Capone - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Al Capone, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Al Capone jest postacią historyczną, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W produkcji przeniósł się do Chicago prosto z Nowego Jorku i dowodzi gangiem The Chicago Outfit. Na mapie oznaczone jest on kolorem granatowym.

Al Capone jest skuteczny niezależnie od tego w jaki sposób chcesz poprowadzić swoje imperium - Empire of Sin: Al Capone - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Rain of Fire pozwalająca wyznaczyć pole rażenia. Jeśli znajduje się w nim przeciwnik i wykona on ruch to otrzyma obrażenia;
  2. Bonusy do imperium: mniejsza szansa na infekcję w domach publicznych, browary na stracie gry produkują piwo;
  3. Bonus dyplomatyczny: Stronger Bonds dodający +1 do pasywnej poprawy oceny frakcji (gdy aktywny jest pakt o nieagresji).

Jak grać Alem Capone?

Al Capone jest skuteczny niezależnie od tego w jaki sposób chcesz poprowadzić swoje imperium. Wybierając tą postać możesz na starcie zyskać przewagę w segmencie barowym. Od samego startu możesz bowiem lepsze jakościowo piwo. Poza tym możesz także inwestować w domu publiczne, które są biznesami niskiego ryzyka.

W walce Al Capone sprawdzi się w każdych warunkach, w jakich go obsadzisz. Możesz więc na spokojnie dobrać uzbrojenie, jakie odpowiedna Ci najbardziej.