Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Dean O'Banion - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Deana O'Baniona, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Dean O'Banion to zaciekły rywal Ala Capone. Stoi on na czele gangu The Northside Mob. Na mapie oznaczone jest on kolorem jasnozielonym. Jest to wpływowy mężczyzna, który ma wiele kontaktów w swojej rodzinnej Irlandii.

Dean OBanion jest postacią, która sprawdzi się niezależnie od tego, czy chcesz grać dyplomatycznie lub bardziej agresywnie - Empire of Sin: Dean OBanion - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Blastphemy, w czasie której wystrzeliwany jest wybuchowy pocisk ze strzelby, niszczący pancerz celu;
  2. Bonusy do imperium: -15% za utrzymanie browarów, -20% do kosztów ulepszeń atmosfery barów;
  3. Bonus dyplomatyczny: Turncoat dający -50% do spadku zaufania i +20% to trudności zawierania umów biznesowych.

Jak grać Deanem O'Banionem?

Dean O'Banion jest postacią, która sprawdzi się niezależnie od tego, czy chcesz grać dyplomatycznie lub bardziej agresywnie. Możesz także zbudować swoje imperium w oparciu o dowolne biznesy. Masz więc ogromne pole do manewru.

Podczas starć Dean O'Banion sprawdzi się dobrze praktycznie w walce na każdy dystans. Lepiej jest jednak, jeśli zdecydujesz się na walkę na bliższych odległościach. Wtedy będziesz w stanie efektywnie wykorzystywać zdolność specjalną.