Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Stephanie St. Clair - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na poniższej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Stephanie St. Clair, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Stephanie St. Clair dowodzi gangiem Card Sharks. Na mapie oznaczone jest on kolorem żółtym. Kobieta o francuskim pochodzeniu. Zanim trafiła do Chicago, wyrobiła sobie reputację w Nowym Jorku. Balansuje ona między dyplomatycznymi, a bardziej agresywnymi metodami działania.

Stephanie St - Empire of Sin: Stephanie St. Clair - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Firing Squad powodująca, że każdy uczestnik walki znajdujący się w zasięgu działania, kieruje swój ogień na wskazany cel;
  2. Bonusy do imperium: -20% do kosztów ulepszeń magazynów w browarach, -20% do koszów ochrony kasyn;
  3. Bonus dyplomatyczny: Roll Of The Dice dający -50% do generowania zagrożeń (w dzielnicy, gdzie otwarto kasyno).

Jak grać Stephanie St. Clair?

Stephanie St. Clair to boss, który daje Ci duża swobodę działania. Jest dobrym wyborem zarówno jeśli chcesz grać dyplomatycznie jak i agresywnie. Istotną rolę w jej funkcjonowaniu pełnią kasyna. Potrafią one minimalizować zagrożenia w dzielnicach. Dodatkowo ulepszanie ich ochrony jest tańsze. Pozwala to na szybsze dokonywanie ulepszeń i poprawę bezpieczeństwa tych budynków.

Jeśli chcesz korzystać ze zdolności specjalnej Stephanie St. Clair podczas walki, to powinieneś skupić się na walce z bliższej odległości. W ten sposób będzie miała ona w zasięgu działania innych uczestników starcia.