Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Angelo Genna - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Angelo Genny, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Angelo Genna to przestępca włoskiego pochodzenia. Jest bossem gangu Genna Crime Family. Na mapie jej nieruchomości oznaczone są jest ciemnoczerwonym. Mężczyzna sprawdza się, jeśli planujesz inwestować w bary.

Angelo Genna to postać sprawdzająca się na płaszczyźnie dyplomacji i bardziej bojowego podejścia - Empire of Sin: Angelo Genna - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Fan of Knives pozwalająca rzucić serią noży w jeden lub klika celów;
  2. Bonusy do imperium: -5% do kosztów ulepszeń nielegalnych barów, dodaje jednego ochroniarza do browarów;
  3. Bonus dyplomatyczny: At Your Service i Honor gain dodające kolejno +100 do oceny frakcji i +50 do honoru przy realizowaniu paktów.

Jak grać Angelo Genna?

Angelo Genna to postać sprawdzająca się na płaszczyźnie dyplomacji i bardziej bojowego podejścia. Ten boss potrafi łatwo zdobyć pozytywną renomę wśród innych gangów wywiązując się z umów. Jest on też dobry, jeśli chcesz budować imperium w oparciu o nielegalne bary. Angelo bowiem umożliwi Ci dokonanie tańszych ulepszeń knajp.

W walce najlepiej sprawdza się na krótki i średni dystans. W ten sposób będzie on w stanie korzystać ze swojej zdolności specjalnej. Wyposaż go więc w strzelbę i broń krótką lub karabin maszynowy.