Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Finanse - jak zarabiać pieniądze? Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin dowiesz się więcej o finansach gangu. Znajdziesz tutaj informację o tym co zrobić, by Twoje imperium na siebie zarabiało.

Stan Twoich finansów jest widoczny w każdym momencie gry - wystarczy, że spojrzysz na znajdujący się na górze ekranu pasek. W ten sposób widzisz ile posiadasz gotówki oraz jakie jest Twój miesięczny przychód (lub strata).

W produkcji zarabianie nie jest dużym wyzwaniem - Empire of Sin: Finanse - jak zarabiać pieniądze? - Empire of Sin - poradnik do gry

W produkcji zarabianie nie jest dużym wyzwaniem. Najprostszym sposobem jest przejmowanie budynków nienależących do żadnego innego gangu. Początkowo, aby nie musieć wykładać funduszy, możesz po prostu rabować budynki. Bardziej opłacalne jest jednak przerabianie ich na własne biznesy. Generują one bowiem regularnie określoną pulę gotówki. Najbezpieczniejszą formą działalności są domy publiczne. Generują niewielkie ale stałe zyski. Nie wymagają one także dostaw alkoholu.

Bardziej dochodowymi budynkami są nielegalne bary i kasyna. W przypadku pierwszego typu należy posiadać także browar, który wyprodukuje alkohol. Drugi natomiast niesie za sobą ryzyko strat finansowych, spowodowanych wygraną jednego z klientów.

Musisz pamiętać, że każda dzielnica ma określoną pulę pieniędzy, którą możesz tam zarobić. O tym ile ona wynosi dowiesz się panelu danego dystryktu. Jeśli zabierasz 100% wpływów to kontynuowanie ekspansji na danym terenie mija się celem.

Dodatkowe fundusze możesz także zebrać sprzedając przedmioty zdobyte w czasie walki - Empire of Sin: Finanse - jak zarabiać pieniądze? - Empire of Sin - poradnik do gry

Dodatkowe fundusze możesz także zebrać sprzedając przedmioty zdobyte w czasie walki. Nadprogramowe towary możesz zamienić na gotówkę u czarno rynkowego handlarza lub u innych bossów.