Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Goldie Garneau - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Goldie Garneau, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Goldie Garneau dowodzi gangiem Fortune Tellers. Na mapie oznaczany on jest kolorem żółtym. To kobieta kanadyjskiego pochodzenia, która na pierwszy rzut oka, nie sprawia wrażenia niebezpiecznej. Chociaż lepiej sprawdza się w dyplomacji to nadal sprawdza się w walce.

Goldie Garneau jest bossem, który sprawdza się jeśli chcesz rozwijać się w dyplomacji - Empire of Sin: Goldie Garneau - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Killer Queen pozwalająca oznaczyć cele i oddać strzały w kierunku każdego z nich. Każda kula pomija ochronę i ma większe szanse na zadanie obrażeń krytycznych;
  2. Bonusy do imperium: +5% do zysków z barów, -5% do kosztów ulepszeń w kasynach;
  3. Bonus dyplomatyczny: Room To Grow dający -50% do generowania zagrożeń (w dzielonym sąsiedztwie)

Jak grać Goldie Garneau?

Goldie Garneau jest bossem, który sprawdza się jeśli chcesz rozwijać się w dyplomacji. Nadal jednak pozostawia ona miejsce do bardziej agresywnych działań, szczególnie w dzielnicach, które nie są przez nią dominowane.

Garneau nie jest bezbronna. W czasie potyczek sprawdza się szczególnie dobrze w walce na średni dystans. Wyposaż ją w broń krótka oraz karabin maszynowy.