Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Leczenie - jak leczyć postać? Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin dowiesz się, jak leczyć postacie znajdujące się w drużynie.

Jak leczyć postać?

W czasie walk członkowie Twojej drużyny mogą odnieść obrażenia. Jeśli nie chcesz stracić swojego towarzysza to musisz go uleczyć. Początkowo jedyną możliwością jest używanie przedmiotów, takich jak apteczka. Możesz je zdobyć podczas walki lub kupując na czarnym rynku.

Z czasem jednak postacie o profesji doktor będą w stanie nauczyć się zdolności leczniczej, które umożliwią podratować zdrowie rannych - Empire of Sin: Leczenie - jak leczyć postać? - Empire of Sin - poradnik do gry

Z czasem jednak postacie o profesji doktor będą w stanie nauczyć się zdolności leczniczej, które umożliwią podratować zdrowie rannych. Należy jednak pamiętać, że nie można ich używać co turę. Mają one bowiem pewien czas regeneracji.

To, co się stanie z rannym bohaterem po walce zależy od stopnia otrzymanych obrażeń - Empire of Sin: Leczenie - jak leczyć postać? - Empire of Sin - poradnik do gry

Co się stanie, jak nie uleczę bohatera?

To, co się stanie z rannym bohaterem po walce zależy od stopnia otrzymanych obrażeń. Jeśli utrata punktów zdrowia będzie nieznaczna, po walce nie stanie się nic i postać będzie się stopniowo regenerować. Gdy ten spadek będzie znaczny to postać zostanie hospitalizowana i przez określoną liczbę dni, będzie wyłączona z działań. W momencie, gdy HP spadnie do zera to postać umrze.

Czasem jednak utrata zdrowia niesie za sobą pozytywne skutki. Część rekrutów posiada dodatkowe zdolności, które aktywują tylko jeśli postać jest ranna. Mogą one np. sprawić, że postać samoczynnie zacznie atakować przeciwników.