Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Sai Wing Mock - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Sai Wing Mock, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Sai Wing Mock przewodzi gangowi Hip Sing Tong. Na mapie oznaczany on jest kolorem . Mężczyzna o chińskim pochodzeniu, który specjalizuje się w dyplomacji. Ma on także doświadczenie w prowadzeniu domów publicznych i kasyn.

Sai Wing Mock to boss, która świetnie sprawdza się, jeśli chcesz skupiać się na bardziej pokojowych rozwiązaniach - Empire of Sin: Sai Wing Mock - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Death Blossoms, dzięki której można rzucić bomby gazowe zatruwające przeciwników;
  2. Bonusy do imperium: -20% do kosztów gier w kasynie, dodaje jednego ochroniarza do domu publicznego;
  3. Bonus dyplomatyczny: Enemy Of My Enemy handel i rozejm z wrogim gangiem nie wpływa na pogorszenie oceny frakcji u grup, z którymi nawiązane są porozumienia biznesowe.

Jak grać Sai Wing Mockiem?

Sai Wing Mock to boss, która świetnie sprawdza się, jeśli chcesz skupiać się na bardziej pokojowych rozwiązaniach. Postać ta potrafi bowiem wprawnie unikać spadków oceny u gangów, z którymi współpracuje. Dodatkowo jest to boss przydany jeśli chcesz oprzeć swoje imperium na kasynach i domach publicznych.

W walce Sai Wing Mock sprawdzi się właściwie w każdych warunkach, w jakich go obsadzisz. Możesz więc na spokojnie dobrać uzbrojenie, jakie odpowiedna Ci najbardziej.