Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Empire of Sin - poradnik do gry

Empire of Sin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Empire of Sin: Salazar Reyna - boss, charakterystyka Empire of Sin poradnik, porady

Na poniższej stronie poradnika do Empire of Sin znajdziesz charakterystykę Salazara Reyny, czyli jednego z bossów dostępnych w grze.

Informacje ogólne

Salazar Reyna dowodzi gangiem Los Hijos De La Llorona, który na mapie zaznaczony jest na pomarańczowo. Do Chicago przybył z Meksyku. Mężczyzna ten specjalizuje się w bardziej agresywnych. Posiada on także predyspozycje do prowadzenia domów publicznych i kasyn.

Salazar Reyna jest dobrym wyborem jeśli chcesz grać agresywnie - Empire of Sin: Salazar Reyna - boss, charakterystyka - Empire of Sin - poradnik do gry

Bonusy bossa

  1. Bonus do walki: zdolność Santa Muerte powodująca, że boss strzela z rewolwerów na około siebie celując w każdego wroga w zasięgu;
  2. Bonusy do imperium: -20% do kosztów ulepszeń atmosfery w domach publicznych, atrakcyjność kasyn +10%;
  3. Bonus dyplomatyczny: Head Hunter dający -50% do generowania zagrożeń (po zabiciu innego bossa).

Jak grać Salazarem Reyną?

Salazar Reyna jest dobrym wyborem jeśli chcesz grać agresywnie. Postać ta potrafi minimalizować negatywne skutki swojej agresji wobec innych grup. Dodatkowo jest to boss przydany gdy budujesz swoje imperium w oparciu o kasyna i domy publiczne.

Podczas starć Reyna powinien mieć na wyposażeniu broń krótką do walki na średni dystans. Będzie to współgrać z jego zdolnością specjalną. Poza tym możesz mu dobrać oręż, który będzie bardziej odpowiadał Twojemu stylowi rozgrywki.