Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Genshin Impact: Ulepszanie postaci Genshin Impact poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Genshin Impact dowiesz się jak najlepiej ulepszać swoje postacie, na czym najbardziej się skupić, oraz czego potrzebujesz do ich ulepszania.

Genshin Impact posiada dwa osobne poziomy progresji, jednym z nich jest AR (Adventure Rank), natomiast drugim jest poziom postaci - Genshin Impact: Ulepszanie postaci - Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact posiada dwa osobne poziomy progresji, jednym z nich jest AR (Adventure Rank), natomiast drugim jest poziom postaci. Poziom postaci zyskujesz w momencie, gdy zabijasz moby, jednak jest to bardzo wolna opcja.

Najszybsza opcja to ta, która pozwala ci ulepszać postacie manualnie za pomocą EXP Materials takich jak Wanderer's Advice (1k EXP), Adventurer's Experience (5k EXP) oraz Hero's Wit (20k EXP). Różnica jest bardzo duża, bo za zabijanie przeciwników otrzymasz około 10-20 EXP.

O ile na początku nie będziesz miał problemu z tym, aby ulepszać każdą możliwą postać do pewnego poziomu (chociażby 20 poziom), o tyle później będziesz musiał wybrać 1-2 postacie, w które chcesz inwestować - Genshin Impact: Ulepszanie postaci - Genshin Impact - poradnik do gry

O ile na początku nie będziesz miał problemu z tym, aby ulepszać każdą możliwą postać do pewnego poziomu (chociażby 20 poziom), o tyle później będziesz musiał wybrać 1-2 postacie, w które chcesz inwestować. Ulepszanie postaci na wyższe poziomy wiąże się z wysokim zapotrzebowaniem na pewne surowce. Dlatego lepiej skupić się na maksymalnie dwóch postaciach, jeśli jesteś graczem F2P i tylko w nie inwestować.

Nie możesz oczywiście poświęcić wszystkich EXP Materials, aby uzyskać od razu bardzo wysoki poziom postaci - Genshin Impact: Ulepszanie postaci - Genshin Impact - poradnik do gry

Nie możesz oczywiście poświęcić wszystkich EXP Materials, aby uzyskać od razu bardzo wysoki poziom postaci. W Genshin Impact są bowiem restrykcje, uniemożliwiające zdobycie wysokiego poziomu w krótkim czasie. Np. na 20 poziomie postaci, musisz posiadać różne przedmioty (w zależności od postaci), aby wykonać Ascend, które pozwala na zdobycie gwiazdki na postaci. Gwiazdka ta pozwala na wyniesienie postaci na wyższy poziom.

Odblokowujesz dzięki temu nowe talenty postaci, później natomiast posiadając 40 poziom i drugą gwiazdkę, odblokujesz możliwość ulepszania poszczególnych umiejętności postaci. Aby to zrobić, należy wejść w zakładkę Talents, wybrać umiejętność która cię interesuje, a następnie kliknąć Level Up. Do tego oczywiście potrzebujesz odpowiednich materiałów. Nie warto również ulepszać każdej umiejętności postaci, jeśli nie korzystasz z niej.

Przykładowo, posiadając postać Fischl i budując ją jako support, korzystać będziesz głównie z umiejętności Nightrider, która przyzywa elektrycznego ptaka o imieniu Oz. W takim wypadku ulepszaj tylko tę umiejętność, zamiast ulepszać również Ultimate czy ataki podstawowe, pozwoli ci to oszczędzić materiały.