Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Genshin Impact: Coop - jak odblokować? Genshin Impact poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Genshin Impact dowiesz się czy istnieje tryb kooperacyjny oraz jak go odblokować.

Tak, w Genshin Impact istnieje tryb kooperacji, jednakże nie jest on dostępny do odblokowania na samym początku przygody. Gracze mogą odblokować tryb co-op dopiero w momencie, gdy osiągną 16 AR (Adventure Rank). W trybie kooperacyjnym brać udział może tylko 4 graczy. Należy jednakże pamiętać o kilku restrykcjach, które obowiązują wszystkich graczy w tym trybie.

 1. Co-op z graczami, którzy grają na innych platformach jest możliwy tylko wtedy, gdy gracze grają na tym samym regionie serwera.
 2. W przypadku grania w trybie co-op we dwójkę, każdy z graczy może wybrać dwie postacie, którymi chce dysponować. W momencie, gdy wspólnie grają ze sobą 3 osoby, host posiada dwie postacie, natomiast gracze którzy dołączyli, jedną. W przypadku 4 osób w tym trybie, każdy posiada tylko jedną postać. Gracze nadal mogą zmieniać postać, którą chcą kontrolować w Party Menu.
 3. Gracze nie mogą dołączyć do świata innego gracza, jeśli ich poziom świata jest wyższy niż ich własny. To samo tyczy się robienia przez hosta zadania głównego, w trakcie jego wykonywania gracze nie mogą dołączyć do świata gracza.
 4. W przypadku eksploracji dungeonów, gracze nie mogą posiadać tej samej postaci w Party. Oznacza to, że w Party nie mogą pojawić się np. dwie Barbary.
 5. W przypadku otworzenia Ley Line Outcrops, po pokonaniu fali mobów, każdy gracz decyduje za siebie, czy chce otworzyć skrzynię/ożywić Petrified Tree. Kosztuje to oczywiście określoną ilość Original Resin.

Aktywności dostępne w co-op

 1. Eksploracja Dungeons (Abyssal Domains) oraz otwieranie Ley Line Outcrops.
 2. Wykonywanie Commisions (zadania codzienne)
 3. Polowanie na moby oraz pokonywanie bossów.
 4. Wspólne podróżowanie i eksploracja świata gry.

Aktywności niedostępne w co-op

 1. Nie można wykonywać zadań głównych. Wszystkie zadania główne zostają przerwane w momencie, gdy ktoś dołączy do twojego świata.
 2. Brak dostępu do Spiral Abyss (specjalny typ Abyssal Domain - Dungeonów).
 3. Brak dostępu do korzystania ze sklepów.
 4. Gdy jesteś w świecie innego gracza nie możesz otwierać skrzyń, podnosić Anemoculus oraz Geoculus, ulepszać Statues of the Seven.