Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Długość gry Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Assassin's Creed Valhalla zdobędziecie wszelkie istotne informacje dotyczące długości gry. Opisaliśmy ile czasu zajmuje sam główny wątek, a ile zdobycie 100% świata i platynowego trofeum.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje ile czasu zajmuje przejście gry Assassin's Creed Valhalla. Przygotowaliśmy informacje o długości głównego wątku fabularnego, a także o wymaganiach do zaliczenia 100% świata gry oraz zdobycia platynowego trofeum w AC Valhalla.

1 - Assassins Creed Valhalla: Długość gry - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
  1. Assassin's Creed Valhalla to bardzo długa - ukończenie głównej fabuły może ci zająć około 80 godzin. Jest to wartośc przy założeniu, że oprócz zajmowania się głównymi misjami poświęcisz też trochę czasu na grind i opcjonalną eksplorację świata po to żeby zwiększać na bieżąco moc Eivora. Na szczęście grind w AC Valhalla nie jest tak uciążliwy, jak w poprzedniej grze serii - Assassin's Creed Odyssey.
  2. Oprócz zaliczania głównych misji możesz też zajmować się pobocznymi questami. "Dużych" opcjonalnych questów nie ma w grze zbyt wiele, ale za to jest sporo małych questów nazywanych również w niektórych przypadkach wydarzeniami. Z każdym takim questem spędzisz co najmniej kilka minut.
  3. Odkrycie i zaliczenie wszystkich sekretów i lokacji w 100% zajmie ci mnóstwo czasu. Jest bardzo prawdopodobne, że starając się ukończyć grę w 100 procentach spędzisz z nią ponad 100 godzin. W każdym regionie mapy na odkrycie czeka mnóstwo różnorakich skarbów, sekretów i opcjonalnych aktywności.
  4. Platynowe trofeum również powinno zająć ponad 100 godzin, a to dlatego, że jedno z trofeów dotyczy właśnie pełnego zbadania świata gry. Na szczęście pozostałe osiągnięcia nie są bardzo wymagające. Tylko jedno z trofeów wymusza tymczasowe ustawienie wysokiego poziomu trudności. Pozostałe trofea możesz zdobywać grając na dowolnych ustawieniach trudności. Sporym ułatwieniem jest też to, że platynę można zdobywać grając przez cały czas na dowolnym poziomie trudności, także najniższym.