Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Zakończenie - czy można na nie wpłynąć? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera informacje o zakończeniu gry. Dowiecie się czy istnieje coś takiego jak dobre i złe zakończenie.

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie informacje o dobrym i złym zakończeniu.

Złe zakończenie

Wedle gry złym zakończeniem jest zabicie Karola Grubego - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Zakończenie - czy można na nie wpłynąć? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wedle gry złym zakończeniem jest zabicie Karola Grubego. Pokonacie go w ostatniej misji, nazwanej Obłęd króla Karola. Nie będzie chciał on z Wami rozmawiać, od razu rzuci się na Was, gdy tylko dostrzeże Eivior.

Po tym zakończeniu Odo przejmuje władzę we Francji, a Toka zajmuje miejsce Zygfryda. Będzie Waszą sojuszniczką, a jedynie królowa Ryszarda ma do Was pretensje.

Dobre zakończenie

W trakcie walki można jednak ocalić króla - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Zakończenie - czy można na nie wpłynąć? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie walki można jednak ocalić króla. Wystarczy otworzyć metalowe kraty, do tego celu użyjecie dźwigni, która znajduje się na ścianie. Podczas drugiego ogłuszenia, wrzućcie króla za kraty, a następnie je zamknijcie. To sprawi, że zostanie on zamknięty, ale nie umrze.

Po tym zakończeniu również Odo przejmuje władzę we Francji, a Toka zajmuje miejsce Zygfryda. Będzie Waszą sojuszniczką, ale królowa Ryszarda jest zadowolona z takiego obrotu spraw.