Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total War Three Kingdoms - poradnik do gry

Total War Three Kingdoms - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój komanderii (dzielnic) w Total War Three Kingdoms Total War Three Kingdoms poradnik, porady

Komanderie w Total War: Three Kingdoms pełnią role dzielnic - grupy miast, których na mapie świata znaleźć można kilkadziesiąt, a których podbój jest jednym z głównych założeń rozgrywki. Ich odpowiedni rozwój ma kluczowe znaczenie dla powodzenia kampanii, z tego też powodu warto rozumieć, w jaki sposób on działa. Wewnątrz niniejszego rozdziału znajdziesz wyjaśnienie mechaniki związanej z rozwojem komanderii, jak i pojedynczych osad.

Komanderie - podstawy

Jak zostało wspomniane we wstępie, komanderie to odpowiednik dzielnic, które znaleźć można było, chociażby, w dwóch odsłonach serii Total War: Warhammer. Komanderie z kolei składają się z kilku osad, wśród których jest też stolica. W pojedynczych osadach wznieść można wyłącznie jeden budynek, który następnie można ulepszać, wewnątrz stolicy z kolei maksymalna liczba budynków uzależniona jest od poziomu samego miasta i wynieść może maksymalnie 6. Komanderie mogą liczyć od 2 do maksymalnie 4 osad.

Osady wewnątrz komanderii są ze sobą ściśle związane - wszelkie bonusy oferowane przez budynki (zwiększenie dochodu czy porządku publicznego, zmniejszenie korupcji, itp.), jak i zarządzające daną komanderią postacie, wpływają wyłącznie na osady, które się w niej znajdują - wyjątkiem są tutaj budynki, które oferują premie globalne, jak i postacie, których urzędy wpływają na całą frakcję.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie