Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total War Three Kingdoms - poradnik do gry

Total War Three Kingdoms - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wielkość jednostek w Total War Three Kingdoms Total War Three Kingdoms poradnik, porady

Total War: Three Kingdoms dodaje nową opcję graficzną, pozwalającą dostosować wielkość, czy raczej liczebność wojsk na polu walki. W głównej mierze wpływa to w bardzo znaczący sposób na wydajność, nie pozostaje także bez zmian na samą rozgrywkę. W tym rozdziale szerzej przyjrzymy się temu zagadnieniu.

Jak zmienić wielkość jednostek?

Wielkość jednostek (Unit size) dostosować można z menu gry, a dokładniej z okna pozwalającego dostosować ustawienia graficzne. Po wejściu w zakładkę "ZAAWANSOWANE" (Advanced), na dole lewej kolumny ukaże się poszukiwana opcja. Tutaj wybrać można jedną z pięciu wartości - Niewielkie (Small), Średnie (Medium), Duże (Large), Ultra i Ekstremalne (Extreme). Po zaakceptowaniu zmiany należy rozpocząć kampanię, by błyskawicznie zobaczyć różnice.

Nawet początkowe starcia wyglądają epicko z poziomem armii ustawionym na Ekstremalny. - Wielkość jednostek w Total War Three Kingdoms - Total War Three Kingdoms - poradnik do gry
Nawet początkowe starcia wyglądają epicko z poziomem armii ustawionym na Ekstremalny.

Uwaga - liczebność jednostek zmienić można wyłącznie przed startem kampanii. Gdy kampania została już rozpoczęta, nie będzie dało się zmienić tej opcji - będzie po prostu nieaktywna. Warto więc zastanowić się, czy przeskok ze standardowych ustawień na Ekstremalne będzie dobrym pomysłem.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie