Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Krowie działo - jak zdobyć? Just Cause 4 poradnik, solucja

Krowie działo (Cow Gun) w Just Cause 4 to bardzo ciekawe uzbrojenie. Przy jego pomocy możesz zamieniać swoje cele w krowy! Jak zdobyć Krowie działo? Tego dowiesz się na niniejszej stronie. Zabawny easter egg jest łatwy do zdobycia - wystarczy, że udasz się na pewną niepozorną farmę.

Jak zdobyć Krowie działo?

Po Krowie działo musisz udać się do regionu Vaivenes. - Just Cause 4: Krowie działo - jak zdobyć? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Po Krowie działo musisz udać się do regionu Vaivenes.

Aby odnaleźć Krowie działo musisz udać się na tereny regionu Vaivenes. Krowie działo odnajdziesz na pewnej farmie - jej lokalizacja została oznaczona na powyższej mapie.

Wypatruj farmy składającej się z trzech budynków. - Just Cause 4: Krowie działo - jak zdobyć? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Wypatruj farmy składającej się z trzech budynków.

Zejdź z głównej drogi, aż trafisz na farmę z trzeba budynkami. Skieruj się do najjaśniejszego domu. Pod daszkiem, tuż przed dwoma doniczkami odnajdziesz Krowie działo.

Jeśli nie widzisz w tym miejscu Krowiego działa, to wyjdź z gry i wejdź do niej ponownie. Krowie działo powinno się już pojawić.

Rico też może zostać hodowcą krów. - Just Cause 4: Krowie działo - jak zdobyć? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Rico też może zostać hodowcą krów.

Podnieś Krowie działo, by skorzystać z jego możliwości. Wystarczy jeden strzał, a każdy swój cel zamienisz w pokraczną krowę.