Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Dodatkowi piloci - jak odblokować? Just Cause 4 poradnik, solucja

Piloci w Just Cause 4 są wykorzystywani do szybkiej podróży oraz zrzutów zaopatrzenia. Po skorzystaniu z tych opcji, pilot musi odczekać kilka minut zanim znowu będzie dostępny. Warto więc zdobyć nowych pilotów, aby móc częściej korzystać ze wspomnianych funkcji. W tym pomoże niniejsza strona odpowiadająca na pytanie - jak odblokować dodatkowych pilotów w Just Cause 4?

Jak odblokować dodatkowych pilotów?

Na początku posiadasz tylko dwóch pilotów. - Just Cause 4: Dodatkowi piloci - jak odblokować? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Na początku posiadasz tylko dwóch pilotów.

Po wykonaniu zadania Projekt Illapa, otrzymasz dostęp do szybkiej podróży oraz zrzutu zaopatrzenia. Obie opcje wymagają korzystania z pilotów, którzy po każdym działaniu muszą odpocząć kilka minut i przez ten czas są niedostępni. Po ukończeniu wspomnianego zadania, będziesz mógł korzystać tylko z dwóch pilotów. A co zrobić, aby odblokować kolejnych pilotów? Musisz zdobywać następne poziomy Chaosu. Pasek i poziom Chaosu odnajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. Napełnienia paska i tym samym zdobywanie kolejnych poziomów Chaosu jest bardzo proste - wystarczy, że będziesz niszczył czerwone obiekty oraz pojazdy we wrogich posterunkach.

Po jednym nowym pilocie odblokujesz odpowiednio na 4, 6, 9, 11 i 14 poziomie Chaosu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Kwestia pilotów wiąże się z innymi elementami rozgrywki, które opisaliśmy na poniższych stronach:

  1. Jak przejść zadanie Projekt Illapa?
  2. Jak odblokować szybką podróż?
  3. Jak odblokować zrzut zaopatrzenia?