Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Tumba Del Sabio | Grobowce Just Cause 4 poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje grobowiec Tumba Del Sabion w grze Just Cause 4. Dowiesz się tutaj gdzie odnaleźć ten grobowiec, a także jakie czynności należy w nim wykonać. Jest to najtrudniejszy grobowiec do odnalezienia. Sama zagadka jest bardzo prosta, ale najpierw musisz odnaleźć wejście do grobowca.

Gdzie znajdę grobowiec Tumba Del Sabio?

W poszukiwaniu grobowca musisz udać się do regionu Umina - Just Cause 4: Tumba Del Sabio | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

W poszukiwaniu grobowca musisz udać się do regionu Umina. Grobowiec Tumba Del Sabio znajduje się przy krawędzi mapy, niedaleko brzegu. Najłatwiej udać się w tamte regiony przy pomocy helikoptera.

Jak przejść grobowiec Tumba Del Sabio?

Po dotarciu na miejsce szybko ujrzysz lokacje, ale aby dotrzeć do głowy posągu musisz znaleźć wejście do podziemi - Just Cause 4: Tumba Del Sabio | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce szybko ujrzysz lokacje, ale aby dotrzeć do głowy posągu musisz znaleźć wejście do podziemi. W tym celu udaj się na pobliską plażę.

Na plaży ujrzysz wnękę w górze, do której wpływa woda - Just Cause 4: Tumba Del Sabio | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Na plaży ujrzysz wnękę w górze, do której wpływa woda. Udaj się w tamtym kierunku i kieruj się zgodnie z dostępną drogą - poruszaj się za pomocą linki miedzy niewielkimi wyspami.

Szybko trafisz na ścianę - Just Cause 4: Tumba Del Sabio | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Szybko trafisz na ścianę. Teraz wystarczy skorzystać z linki i dostać się wyżej. Kontynuuj drogę wzdłuż korytarza, a jeśli trafisz na kolejną ścianę to po prostu wespnij się tam za pomocą linki.

Wkrótce trafisz do grobowca - od razu ujrzysz głowę oraz dźwignię - Just Cause 4: Tumba Del Sabio | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Wkrótce trafisz do grobowca - od razu ujrzysz głowę oraz dźwignię. Aktywuj dźwignię - głowa posągu zniszczy ścianę i wyleci prosto do okręgu. Krypta zostanie otwarta, a ty pomyślnie ukończysz grobowiec.