Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Przejmowanie regionów Just Cause 4 poradnik, solucja

Odbijanie lokacji czy też przejmowanie regionów w Just Cause 4, to bardzo ważny element rozgrywki. Dzięki niemu osłabiasz siły wroga i przejmujesz kolejny tereny - a to niesie ze sobą kolejne zadania oraz inne aktywności. Na niniejszej stronie dowiesz się w jaki sposób przejmować regiony i odbijać lokacje w Just Cause 4.

Jak przejmować regiony?

Na mapie świata dowiesz się jakie wymagania trzeba spełnić i ile oddziałów należy przeznaczyć, aby przejąć dany region. - Just Cause 4: Przejmowanie regionów - Just Cause 4 - poradnik do gry
Na mapie świata dowiesz się jakie wymagania trzeba spełnić i ile oddziałów należy przeznaczyć, aby przejąć dany region.

Samo przejmowanie regionów odbywa się na mapie poprzez kilka kliknięć, ale przed tym należy spełnić wymagane warunki. Po najechaniu na nazwę danego regionu ujrzysz wymagania - będzie to wykonanie zadania z kategorii Natarcia regionalne albo przejęcie sąsiednich regionów. Natarcia regionalne, to nieskomplikowane misje, w których ratujesz więźniów albo niszczysz wrogi posterunek. Po spełnieniu wymagań danego regionu, musisz jeszcze posiadać odpowiednią ilość rezerw oddziałów (Squad Reserves) - wymaganą ilość ujrzysz pod nazwą regionu. Gdy posiadasz odpowiednią ilość Oddziałów rezerw, wystarczy kliknąć na nazwę regionu i potwierdzić przemieszczenie oddziałów - od teraz region należy do ciebie i spotkasz tam swoich partyzantów.

W skrócie, cały proces można przedstawić w następujący sposób:

  1. Spełnij wymogi danego regionu, czyli wykonaj zadanie z Natarć regionalnych albo przejmij pobliskie regiony.
  2. Wyślij do regionu rezerwy oddziałów.

Po przejęciu regionu będziesz mógł tam wykonywać aktywności pozwalające na odblokowywanie nowego uzbrojenia i pojazdów, a także odkryjesz nowe punkty do szybkiej podróży. Najważniejsza jest jednak możliwość dalszego wykonywania zadań głównego wątku.

Jak zdobywać rezerwy oddziałów?

Rezerwy oddziałów zdobywa się przede wszystkim poprzez niszczenie wrogich budynków i ogólne sianie zniszczenia, ale więcej informacji na ten temat zdobędziesz na stronie "Jak zdobywać rezerwy oddziałów?" w naszym poradniku.