Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Zrzut zaopatrzenia - jak odblokować? Just Cause 4 poradnik, solucja

Zrzut zaopatrzenia (Supply Drop) w Just Cause 4 pozwala na natychmiastowe uzyskanie broni czy pojazdu - po wybraniu wyposażenia we wskazanym miejscu pojawia się kontener z zaopatrzeniem. Jest to bardzo przydatna funkcje, ale niedostępna od początku rozgrywki. Na niniejszej stronie dowiesz się jak odblokować zrzut zaopatrzenia w Just Cause 4.

Jak odblokować zrzut zaopatrzenia?

Dostawa uzbrojenia o każdej porze dnia i nocy. - Just Cause 4: Zrzut zaopatrzenia - jak odblokować? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Dostawa uzbrojenia o każdej porze dnia i nocy.

Podobnie jak szybką podróż, zrzut zaopatrzenia odblokowuje się w trakcie wykonywania zadania Projekt Illapa (The Illapa Project). W trakcie misji będziesz miał okazje zamówienia zaopatrzenia z helikopterem, dzięki czemu odblokujesz tę opcję i dowiesz się jak z niej korzystać. Działanie jest bardzo proste. W menu zrzutu zaopatrzenia wybierasz pilota, następnie wybierasz co chcesz zamówić, a na koniec ustalasz miejsce zrzutu. Po chwili zaopatrzenie spadnie na ziemię. Warto pamiętać, że po dostawie pilot musi odczekać kilka minut, aby wykonać kolejny zrzut.

Zadanie Projekt Illapa możesz wykonywać po ukończeniu zadań Operacja Zamieć oraz Ewakuacja z Wanay.

Jak wspomniano wyżej, po zrzucie zaopatrzenia pilot musi odczekać kilka minut, by przystąpić do kolejnego. W takich przypadkach przydają się dodatkowi piloci. Sposób na ich zdobycie odnajdziesz na stronie "Jak odblokować nowych pilotów?" w naszym poradniku.

Jak odblokować nowe wyposażenie?

Przy każdym wyposażeniu ujrzysz, co trzeba zrobić, aby go odblokować. - Just Cause 4: Zrzut zaopatrzenia - jak odblokować? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Przy każdym wyposażeniu ujrzysz, co trzeba zrobić, aby go odblokować.

Tuż po odblokowaniu zrzutu zaopatrzenia będziesz miał dostęp tylko do podstawowych broni i pojazdów. Aby odblokować nowe wyposażenie musisz wykonać daną aktywność. Po wejściu do menu zrzutu zaopatrzenia, ujrzysz wszystkie bronie i pojazdy w grze, a także czynności jakie należy wykonać, aby je odblokować. Przykładowo - ukończ konkretną misję, przejmij region czy wykonaj numer kaskaderski danym pojazdem. Wszystkie aktywności jakie możesz obecnie wykonać znajdziesz zaznaczone na mapie - aby odkryć ich więcej, musisz przejmować kolejne regiony.