Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Rezerwy oddziałów - jak zdobywać? Just Cause 4 poradnik, solucja

Rezerwy oddziałów (Squad Reserves) w Just Cause 4 są potrzebne do przejmowania regionów. Bez nich nie masz możliwości odbijania lokacji z rąk przeciwnika i tym samym odblokowywania kolejnych zadań wątku głównego. Proces przejmowania regionów został opisany na stronie "Przejmowanie regionów" w naszym poradniku, a niniejsza strona odpowiada na pytanie - jak zdobywać rezerwy oddziałów w Just Cause 4?

Zwiększanie poziomu Chaosu

Sposób siania zniszczenia zależy już tylko od ciebie. - Just Cause 4: Rezerwy oddziałów - jak zdobywać? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Sposób siania zniszczenia zależy już tylko od ciebie.

Główny sposób na zdobywanie dodatkowych rezerw oddziałów to zwiększanie poziomu Chaosu. Jego pasek znajduje się w prawym górnym rogu ekranu i jest zwiększany za każdym razem, gdy niszczysz obiekty znajdujące się we wrogich posterunkach. Niszczenie wszelkich wieżyczek, generatorów czy zbiorników z paliwem skutkuje zwiększeniem poziomu Chaosu, a jeśli pasek zapełni się do końca, to otrzymasz kilka rezerw oddziałów. Najbardziej rozglądaj się za czerwonymi obiektami, ale niszczenie pojazdów przeciwnika również jest opłacalne.

Przejmowanie regionów

Przejmowanie regionów również może skutkować zdobyciem dodatkowych rezerw oddziałów. - Just Cause 4: Rezerwy oddziałów - jak zdobywać? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Przejmowanie regionów również może skutkować zdobyciem dodatkowych rezerw oddziałów.

Rezerwy oddziałów są potrzebne do przejmowania regionów, ale w niektórych przypadkach to przejmowanie regionów zapewnia dodatkowe rezerwy oddziałów. Dzieje się tak, gdy region, który przejmujesz graniczy z przynajmniej dwoma twoimi regionami (czyli takimi, które przejąłeś już wcześniej). Wtedy zamiast wydać rezerwy oddziałów, otrzymasz ich dodatkową ilość.