Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Tumba De Las Esposa | Grobowce Just Cause 4 poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje grobowiec Tumba De Las Esposa w grze Just Cause 4. Dowiesz się tutaj gdzie odnaleźć ten grobowiec, a także jakie czynności należy w nim wykonać. W tym przypadku musisz dostarczyć do specjalnego okręgu tylko jedną głowę starożytnego posągu, ale nie jest to takie proste, bo głowa blokuje się na różnych przeszkodach.

Gdzie znajdę grobowiec Tumba De Las Esposa?

Grobowiec Tumba De Las Esposa znajduje się w regionie Wachikuni, tuż obok lokacji Akademia Wanay - Just Cause 4: Tumba De Las Esposa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Grobowiec Tumba De Las Esposa znajduje się w regionie Wachikuni, tuż obok lokacji Akademia Wanay. Grobowiec nie jest oznaczony ikoną na mapie, ale będąc w okolicach Akademii Wanay powinieneś bez trudu go odnaleźć - na powyższej mapie zostało zaznaczona dokładna lokalizacja.

Jak przejść grobowiec Tumba De Las Esposa?

W centralnym punkcie lokacji odnajdziesz głowę starożytnego posągu - Just Cause 4: Tumba De Las Esposa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

W centralnym punkcie lokacji odnajdziesz głowę starożytnego posągu. W ruinach na lewo od głowy odnajdziesz dźwignię. Aktywuj ją za pomocą Wciągarki, aby głowa zaczęła się toczyć.

Głowa musi wpaść do widocznej na powyższym obrazku przepaści - Just Cause 4: Tumba De Las Esposa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Głowa musi wpaść do widocznej na powyższym obrazku przepaści. Nie wystarczy jednak tylko aktywacja dźwigni. Głowa zablokuje się wśród ruin, więc musisz ją stamtąd wyciągnąć. W tym celu użyj Wciągarki - początek linki zaczep na głowie, a koniec na podłożu w okolicach przepaści. Po kilku próbach głowa się ruszy i spadnie.

Zeskocz za głową do przepaści - Just Cause 4: Tumba De Las Esposa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Zeskocz za głową do przepaści. Głowa znowu się zatrzyma, więc ponownie użyj Wciągarki i kieruj głowę zgodnie ze strumieniem wody. W ten sposób głową trafi do okręgu. Świątynia się otworzy, a ty możesz w niej aktywować światło - grobowiec zostanie ukończony.