Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Poruszanie się po świecie gry Just Cause 4 poradnik, solucja

Just Cause 4 oferuje ogromny świat, po którym stale będziesz się poruszać, aby wykonywać zadania czy eliminować kolejnych wrogów. Odległości między lokacjami są często duże, ale twórcy zamieścili w grze kilka sposobów na podróżowanie. Na niniejszej stronie poznasz sposoby przemierzania świata w Just Cause 4 i dowiesz się jak korzystać z linki czy jak używać spadochronu.

Zaczep (linka)

Używanie linki to podstawowy sposób na przemieszczanie się. - Just Cause 4: Poruszanie się po świecie gry - Just Cause 4 - poradnik do gry
Używanie linki to podstawowy sposób na przemieszczanie się.

Zaczep czy też linka to podstawowy sposób na poruszanie się po świecie. Za pomocą linki możesz przyciągać się do większości obiektów w grze - zasięg linki jest dość krótki, ale przyciągnięcie pozwala na bardzo szybkie pokonanie tego dystansu. Zaczepu możesz używać bez ograniczeń i bez przerwy przyciągać się do drogi, drzew czy budynków. Warto też wiedzieć, że możesz przyczepić się do samochodu czy helikoptera i w ten sposób podróżować po świecie.

Linka sprawdza się nie tylko w podróżowaniu, ale i w wielu innych sytuacjach. Zajrzyj na stronę "Jak ulepszyć zaczep", aby poznać metody na ulepszanie linki.

Spadochron

Spadochron oferuje powolną, ale bezpieczną podróż. - Just Cause 4: Poruszanie się po świecie gry - Just Cause 4 - poradnik do gry
Spadochron oferuje powolną, ale bezpieczną podróż.

Kolejnym bardzo przydatnym gadżetem jest spadochron. Spadochron zabezpiecza postać przed upadkiem z dużej wysokości, ale równie dobrze sprawdza się w podróżowaniu. Wystarczy, że podczas korzystania ze spadochronu będziesz przyciągał się do obiektów za pomocą linki. W ten sposób znowu się rozpędzisz i póki nie spadniesz na ziemie, będziesz mógł podróżować w powietrzu.

Wingsuit

Wingsuit świetnie sprawdza się na dużej wysokości. - Just Cause 4: Poruszanie się po świecie gry - Just Cause 4 - poradnik do gry
Wingsuit świetnie sprawdza się na dużej wysokości.

Podobnie jak w przypadku spadochronu, wingsuit jest używany w powietrzu. Sprawdza się jednak na większych wysokościach, bo oferuje większą szybkość - uruchamianie wingsuita na małej wysokości szybko kończy się upadkiem na ziemie. Z wingsuita możesz korzystać w dwóch trybach. Jeśli złożysz skrzydła kombinezonu to osiągniesz dużą prędkość, ale zaczniesz powoli spadać. Z kolei przy rozłożonych skrzydłach kombinezonu stracisz na prędkości, ale będziesz utrzymywał się w powietrzu. Musisz manewrować między dwoma trybami oraz wspomagać się linką i spadochronem, aby jak najdłużej pozostać w powietrzu. Pamiętaj, że spadek z dużej wysokości może zakończyć się śmiercią postaci.

Pojazdy

Pojazdy bez problemu odnajdziesz na drogach - Just Cause 4: Poruszanie się po świecie gry - Just Cause 4 - poradnik do gry

Pojazdy bez problemu odnajdziesz na drogach.

Pojazdy bardzo łatwo odnajdziesz na drogach, ale i poza nimi często można znaleźć jakiś samochód czy ciężarówkę wojskową. Bez problemu możesz do nich wsiąść i wykorzystać do własnych celów. W grze odnajdziesz kilkadziesiąt typów pojazdów - quady, szybkie samochody z wbudowanym nitro czy czołgi pozwalające na ogromną demolkę. Oczywiście możesz skorzystać również samolotów czy helikopterów, co pozwala na jeszcze szybsze przemierzanie świata.

Pojazdy możesz również zamawiać we wskazane miejsce. Zajrzyj na stronę "Jak odblokować zrzut zaopatrzenia?" aby dowiedzieć się więcej.

Szybka podróż

Szybka podróż pozwala automatycznie przenieść się do niektórych lokacji. - Just Cause 4: Poruszanie się po świecie gry - Just Cause 4 - poradnik do gry
Szybka podróż pozwala automatycznie przenieść się do niektórych lokacji.

Ostatni sposób na podróżowanie to szybka podróż. Po odblokowaniu ten funkcji, będziesz mógł automatycznie przenosić się do niektórych lokacji. Wtedy zostaniesz zrzucony z samolotu tuż nad wybranym miejscem. Wystarczy, że bezpiecznie wylądujesz i już będziesz w pożądanej lokacji.

Nie wiesz jak odblokować szybką podróż? Zajrzyj na stronę "Jak odblokować szybką podróż?" w naszym poradniku.