Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Tumba De La Princesa | Grobowce Just Cause 4 poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje grobowiec Tumba De La Princesa w grze Just Cause 4. Dowiesz się tutaj gdzie odnaleźć ten grobowiec, a także jakie czynności należy w nim wykonać. Jest to jeden z łatwiejszych grobowców, którego ukończenie jest bardzo proste.

Gdzie znajdę grobowiec Tumba De La Princesa?

Grobowiec Tumba De La Princesa znajduje się w regionie Altoyaku - Just Cause 4: Tumba De La Princesa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Grobowiec Tumba De La Princesa znajduje się w regionie Altoyaku. Przy jednej z głównych dróg (niedaleko regionu Picos Helados) odnajdziesz jezioro, a tuż obok poszukiwany grobowiec.

Jak przejść grobowiec Tuma De La Princesa?

Po dotarciu na miejsce nie ujrzysz żadnych budowli - całość znajduje się pod ziemią - Just Cause 4: Tumba De La Princesa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce nie ujrzysz żadnych budowli - całość znajduje się pod ziemią. Skorzystaj z pobliskiej przepaści i zeskocz do lokacji.

Trafisz w okolicy okręgu, do którego musisz dostarczyć głowę posągu - Just Cause 4: Tumba De La Princesa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Trafisz w okolicy okręgu, do którego musisz dostarczyć głowę posągu. Aby odnaleźć dźwignię, skieruj się w stronę niewielkiego światła - wystarczy kierować się wzdłuż filarów.

Tam odnajdziesz dźwignię - Just Cause 4: Tumba De La Princesa | Grobowce - Just Cause 4 - poradnik do gry

Tam odnajdziesz dźwignię. Aktywuj ją, a głowa posągu dotrzesz prosto do okręgu. W miejscu, w którym aktywowałeś dźwignie otworzy się krypta, a grobowiec zostanie ukończony pomyślnie.