Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Projekt Illapa - solucja, opis przejścia Just Cause 4 poradnik, solucja

Zadania główne

Niniejsza strona zawiera opis przejścia drugiego zadania głównego wątku w grze Just Cause 4. Zadanie Projekt Illapa (The Illapa Project) jest bardzo łatwe do ukończenia, a dzięki niemu uzyskasz dostęp do dwóch przydatnych funkcji - szybkiej podróży oraz wezwania zrzutu zaopatrzenia. Warto więc ukończyć to zadanie jak najszybciej, ale zanim uzyskasz do niego dostęp musisz wykonać zadania Operacja Zamieć oraz Ewakuacja z Wanay.

Rozpoczęcie zadania

Zadanie rozpoczyna się w miejscu, w którym ukończyłeś zadanie Ewakuacja z Wanay - Just Cause 4: Projekt Illapa - solucja, opis przejścia - Just Cause 4 - poradnik do gry

Zadanie rozpoczyna się w miejscu, w którym ukończyłeś zadanie Ewakuacja z Wanay. Po rozpoczęciu misji, zostaniesz wprowadzony do korzystania z funkcji szybkiej podróży. Gra wskaże ci lokacje oraz pokaże w jaki sposób wezwać pilota do szybkiej podróży.

Więcej informacji o szybkiej podróży odnajdziesz na stronie "Jak odblokować szybką podróż?" w naszym poradniku.

Po użyciu szybkiej podróży zostaniesz zrzucony do miasta - Just Cause 4: Projekt Illapa - solucja, opis przejścia - Just Cause 4 - poradnik do gry

Po użyciu szybkiej podróży zostaniesz zrzucony do miasta. Po chwili ujrzysz cel misji znajdujący się na jednym z budynków. Skorzystaj z spadochronu albo wingsuita, aby przedostać się w stronę budynku, a następnie skorzystaj z linki, która pozwoli ci precyzyjnie dostać się do celu.

Lot helikopterem

Kolejnym celem będzie lot helikopterem do niedalekiej lokacji (zostanie ona zaznaczona na twoim ekranie) - Just Cause 4: Projekt Illapa - solucja, opis przejścia - Just Cause 4 - poradnik do gry

Kolejnym celem będzie lot helikopterem do niedalekiej lokacji (zostanie ona zaznaczona na twoim ekranie). Najpierw jednak musisz zamówić helikopter. Gra ponownie pokaże ci w jaki sposób to zrobić. Wejdź do menu zrzutu zaopatrzenia, wybierz pilota, następnie wybierz helikopter, a na koniec wskaż miejsce, w którym ma zostać zrzucony ładunek. Po wszystkich wejdź do helikoptera i kieruj się za znacznikiem misji.

Szybko dotrzesz do celu. Teraz musisz wylądować - zrób to ostrożnie, bo helikopter łatwo doprowadzić do wybuchu. Wysiądź z pojazdu, a następnie skieruj się do kolejnego znacznika misji. Znajduje się on na drzwiach pobliskiego budynku. Po podejściu do drzwi ujrzysz przerywnik filmowy. Tym samym ukończyłeś zadanie Projekt Illapa.

Po wykonaniu zadania możesz już dowolnie korzystać ze zrzutu zaopatrzenia. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na stronie "Jak odblokować zrzut zaopatrzenia?" w naszym poradniku.