Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Szybka podróż - jak odblokować? Just Cause 4 poradnik, solucja

Szybka podróż w Just Cause 4 nie jest dostępna od początku rozgrywki. Odblokowanie tej funkcji nie jest jednak trudne, więc warto to zrobić jak najszybciej, aby ułatwić podróżowanie po ogromnym świecie gry. Niniejsza strona w tym pomaga i odpowiada na pytanie - jak odblokować szybką podróż w Just Cause 4?

Jak odblokować szybką podróż?

Szybka podróż odblokowuje się po wykonaniu drugiego zadania wątku głównego. - Just Cause 4: Szybka podróż - jak odblokować? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Szybka podróż odblokowuje się po wykonaniu drugiego zadania wątku głównego.

Szybką podróż odblokowujesz podczas wykonywania zadania o nazwie Projekt Illapa (The Illapa Project), czyli drugiego zadania wątku głównego. Jest to prosta misja polegająca głównie na locie helikopterem, ale to właśnie w niej odblokujesz szybką podróż i dowiesz się jak z niej korzystać. Zadanie będziesz mógł wykonywać po ukończeniu zadań Operacja Zamieć oraz Ewakuacja z Wanay.

Jak przejść wspomniane wyżej zadanie? Tego dowiesz się na stronie "Projekt Illapa" w naszym poradniku.

Jak działa szybka podróż?

Możesz przenosić się tylko do niektórych lokacji. - Just Cause 4: Szybka podróż - jak odblokować? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Możesz przenosić się tylko do niektórych lokacji.

Warto wiedzieć, że szybka podróż nie umożliwia dostania się w dowolne miejsce. Dzięki niej możesz przenieść się tylko do wybranych lokacji - przy ich ikonie odnajdziesz strzałkę (przykłady zostały zaznaczone na powyższym obrazku). Co więcej, możesz przenosić się tylko do lokacji, które znajdują się w twoim regionie. Nie ma możliwości przeniesienia się do wrogiej lokacji, więc najpierw musisz przejąć dany region.

Po każdej szybkiej podróży czeka cię spadek z dużej wysokości - pamiętaj o spadochronie. - Just Cause 4: Szybka podróż - jak odblokować? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Po każdej szybkiej podróży czeka cię spadek z dużej wysokości - pamiętaj o spadochronie.

Sama szybka podróż jest już bardzo łatwa. Wystarczy wybrać pożądaną lokacje, nacisnąć przycisk podróży, a następnie wybrać pilota. Pojawisz się w samolocie nad wybranym miejscem - naciśnij przycisk na ekranie, by wyskoczyć z pojazdu. Pamiętaj, aby skorzystać ze spadochronu, wingsuita albo linki, aby nie zabić się przy upadku.

Po skorzystaniu z szybkiej podróży, pilot, który cię przewoził musi odczekać kilka minut. Warto więc dowiedzieć się jak zdobyć nowych pilotów, a tego dowiesz się na stronie "Jak odblokować dodatkowych pilotów?" w naszym poradniku.