Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause 4: Zaczep - jak ulepszyć? Just Cause 4 poradnik, solucja

Zaczep (czy inaczej linka) to najprzydatniejszy gadżet w grze Just Cause 4. Za jego pomocą możesz szybko przemieszczać się po mapie, wspinać się po budynkach, przyciągać do wrogów czy atakować ich z bliska. Do linki masz dostęp od samego początku gry, ale po wykonaniu trzech misji odblokujesz modyfikacje linki sprawiające, że jest ona jeszcze lepsza. Na niniejszej stronie dowiesz się jak ulepszyć linkę (zaczep) w Just Cause 4.

Jakie są modyfikacje zaczepu?

Wyciągarka pozwala podpinać do celów balony z gazem. - Just Cause 4: Zaczep - jak ulepszyć? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Wyciągarka pozwala podpinać do celów balony z gazem.

Linkę możesz zmodyfikować o trzy dodatkowe funkcje:

  1. Dopalacz - do wybranego celu podpinany jest niewielki silnik. W ten sposób możesz np. zrzucić przeciwnika w przepaść, ale jeśli użyjesz większej ilości silników, to bez trudu rozbijesz ciężarówkę czy helikopter. Wystarczy podpiąć kilka silników do wrogiego helikoptera, aby pilot stracił panowanie nad pojazdem.
  2. Wyciągarka - do wybranego celu przyczepiany jest balon z gazem. To sprawia, że cel zaczyna unosić się w powietrzu. Jeśli podepniesz balony z gazem do przeciwnika, to zacznie stanie się on po prostu nieszkodliwy. To samo stanie się z pojazdami, ale wtedy musisz użyć nieco więcej balonów. Co więcej, balony następnie możesz zniszczyć, aby przeciwnik czy pojazd spadł z wysokości - w ten sposób się go pozbędziesz.
  3. Wciągarka - przyciąga do siebie wybrane cele. Dzięki temu możesz połączyć np. helikopter z pobliskim budynkiem, co sprawi, że helikopter uderzy prosto w ścianę. Równie dobrze sprawdza się przy zabijaniu piechoty - wrogich żołnierzy możesz wysyłać prosto w mury czy ściany.

Między modyfikacjami możesz się swobodnie przełączać za pomocą przycisków nad ikoną używanej broni. Znajdą się tam wybrane modyfikacje, które ustalasz w menu zaczepu.

Jak odblokować modyfikacje zaczepu?

Z kolei Dopalacz przyczepia celom niewielkie silniki. - Just Cause 4: Zaczep - jak ulepszyć? - Just Cause 4 - poradnik do gry
Z kolei Dopalacz przyczepia celom niewielkie silniki.

Odblokowanie wszystkich modyfikacji linki wiąże się z wykonaniem trzech zadań. Są to misje dla Garlanda, Javi oraz Sargento - na mapie gry zostały one oznaczone pierwszą literą imienia danego bohatera. Wykonaj trzy poniższy zadanie, aby odblokować modyfikacje zaczepu:

  1. Tajna historia Solis (The Secret History of Solis) - ukończ, aby odblokować Wciągarkę.
  2. Za liniami wroga (Behind the Lines) - ukończ, aby odblokować Wyciągarkę
  3. Nowa gwiazda Garland King (Garland Kings New Star) - ukończ, aby odblokować Dopalacz.

Wymienione misje są dostępne po wykonaniu pierwszego zadania wątku głównego, a ich opis przejścia odnajdziesz w naszym poradniku. Warto wykonywać kolejne misje dla wspomnianych bohaterów, bo dzięki temu odkryjesz pomniejsze dodatki ulepszające modyfikacje.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jak wspomniano wyżej, odblokowanie modyfikacji linki wiąże się z wykonaniem trzech zadań. Ich opis przejścia znajdziesz na poniższych stronach:

  1. Jak przejść zadanie Za liniami wroga?
  2. Jak przejść zadanie Tajna historia Solis?
  3. Jak przejść zadanie Nowa gwiazda Garland King?