Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Just Cause 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Just Cause 4 - poradnik do gry

Just Cause 4 - poradnik do gry

Wybuchy dla opornych, część IV. Poradnik do Just Cause 4 stanowi zbiór najlepszych wskazówek oraz szczegółową solucję do tej bardzo efektownej gry akcji. Znajdziecie tutaj informacje o dokładnej lokalizacji wszystkich grobowców, zawartość poszczególnych edycji gry oraz listę trofeów.

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2018

Poradnik do gry Just Cause 4 wprowadzi cię do rozgrywki pełnej totalnej destrukcji. Nasze kompendium wiedzy porusza wszystkie najważniejsze elementy produkcji. Początkowy rozdział poradnika wyjaśnia podstawowe mechaniki gry. Poznasz tu porady na start, a także dowiesz się jak poruszać się po świecie, jak oswobadzać miasta z rąk zbrodniczego reżimu czy w jaki sposób walczyć lub ulepszać linkę. Uzupełnieniem jest rozdział FAQ, czyli dział odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Postaraliśmy się tu rozwiać wszelkie wątpliwości mogące pojawić się podczas rozgrywki.

Nie mogło zabraknąć również opisu przejścia gry - nasze porady poprowadzą cię przez wszystkie zadania wątku głównego oraz zadania dla Sargento, Garlanda i Javi. Kolejna część poradnika zawiera lokalizacje wszystkich grobowców - dowiesz się gdzie je znaleźć, a także co należy w nich zrobić, aby rozwiązać zagadkę. Z kolei w rozdziale zamykającym poradnik odnajdziesz wymagania sprzętowe Just Cause 4 oraz sterowanie na każdej dostępnej platformie.

Radosław "Wacha" Wasik (www.gry-online.pl)

Porady na start

Początkowy rozdział poradnika wyjaśnia podstawowe elementy produkcji - poznanie najważniejszych mechanik gry pozwoli ci szybko czerpać radość z rozgrywki. Strona z poradami na start to zbiór przydatnych wskazówek ułatwiających pierwsze godziny zabawy. W rozdziale poruszano również kwestie odbijania miejscówek oraz poruszania się po świecie gry.

 1. Porady na start - co robić, a czego nie robić w Just Cause 4?
 2. Poruszanie się po świecie- jak korzystać z linki, spadochronu oraz wingsuita?
 3. Walka - jak skutecznie eliminować wrogów?
 4. Przejmowanie regionów - jak przejmować miasta?
 5. Rodzaje zadań - w jaki sposób można ulepszyć linkę, czyli najlepszy gadżet gry?

FAQ

Dział pytań i odpowiedzi jest niezwykle pomocnym rozdziałem. Poniższe strony wyjaśniają wiele elementów rozgrywki oraz są rozwinięciem i uzupełnieniem zagadnień przedstawionych w poradach na start. Szczegółowe wskazówki pozwolą ci uporać się z trudniejszymi i bardziej skomplikowanymi mechanizmami rozgrywki.

 1. Jak zniszczyć sterowiec?
 2. Jak ulepszyć zaczep?
 3. Jak zdobywać rezerwy oddziałów?
 4. Jak odblokować szybką podróż?
 5. Jak odblokować zrzut zaopatrzenia?
 6. Jak odblokować dodatkowych pilotów?
 7. Jak zdobyć Krowie działo?

Lokalizacje grobowców

W grze większość czasu spędzisz na strzelaninach i wywoływaniu wybuchów, ale odmienną atrakcją jest przeszukiwanie starożytnych grobowców. W Just Cause 4 możesz odwiedzić kilka takich grobowców i rozwiązać tam nieskomplikowane zagadki. Na poniższych stronach dowiesz się, gdzie znajduje się dany grobowiec, a także co należy w nim zrobić.

 1. Tumba Del Sabio
 2. Tumba Del Guerrero
 3. Tumba De La Esposa
 4. Tumba De Los Tres Ninos
 5. Tumba De La Princesa

Opis przejścia

W Just Cause 4 nie zabrakło szeregu zadań do wykonania. W tym rozdziale dowiesz się w jaki sposób przejść każdą misję wątku głównego. Nie zapomnieliśmy również o natarciach regionalnych oraz zadaniach dla Sargento, Garlanda i Javi. W przejściu misji pomogą ci przeróżne porady i wskazówki, a także obrazki wyjaśniające trudniejsze etapy zadań.

 1. Zadania główne
 2. Natarcia regionalne
 3. Zadania Sargento
 4. Zadania Garlanda
 5. Zadania Javi

Aneks

Ostatni rozdział porusza stronę techniczną produkcji. Poznasz tutaj wymagania sprzętowe, dzięki czemu będziesz mógł określić czy Just Cause 4 będzie działał na twoim komputerze. Przydatny może okazać się również opis sterowania - poznasz tu wszystko przyciski dostępne podczas gry na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

 1. Wymagania sprzętowe
 2. Sterowanie

Garść informacji na dobry początek

Świat Just Cause 4 to ogromny teren do zwiedzenia i siania zniszczenia. Warto więc na początek zapoznać się z kilkoma poradami na start i odpowiedziami na pytania, które mogą pojawić się na początku rozgrywki. Wymagania sprzętowe, najważniejsze przyciski czy kilka porad na start. Przeczytanie poniższych informacji zapewni ci przyjemniejsze rozpoczęcie zabawy.

Jak zapisać grę?

W Just Cause 4 postęp gry jest zapisywany automatycznie. Nie ma żadnej możliwości ręcznego zapisywania gry, ale gra bardzo często tworzy automatyczny zapis - po każdym wykonanym zadaniu, a także w trakcie nich. Nie powinieneś więc mieć problemów z zachowaniem postępów.

Czy Just Cause 4 mi pójdzie?

Nie jesteś pewien czy twój komputer uruchomi grę Just Cause 4? Aby cieszyć się rozgrywką musisz spełnić przynajmniej minimalne wymagania sprzętowe, ale warto pamiętać, że to nie gwarantuje bezproblemowej zabawy, bo gra nie jest dobrze zoptymalizowana. Oczywiście minimalne wymagania sprzętowe pozwalają na grę tylko przy najniższych ustawieniach graficznych. Z kolei spełnienie rekomendowanych wymagań pozwala ustawić grafikę na najwyższe detale i rozgrywkę w najładniejszym wydaniu.

Minimalne wymagania sprzętowe gry Just Cause 4:

 1. Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 2. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 2 GB / AMD R9 270 2 GB
 3. Pamięć RAM: 8 GB RAM
 4. Miejsce na dysku: 59 GB
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 10

Rekomendowane wymagania sprzętowe gry Just Cause 4:

 1. Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 2. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 6 GB / AMD Vega 56 6 GB
 3. Pamięć RAM: 16 GB RAM
 4. Miejsce na dysku: 59 GB
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 10

Co zawiera Cyfrowa Edycja Deluxe Just Cause 4?

Cyfrowa Edycja Deluxa wprowadza do gry specjalne uzbrojenie Czarnej Ręki w postaci niewidzialnego odrzutowca oraz uzbrojonego wingsuitu, pozwalającego wystrzeliwać z kombinezonu rakiety. Zawartość Cyfrowej Edycji Deluxe można również zakupić osobno za około 16$.

Co zawiera Złota Edycja Just Cause 4?

Złota Edycja to najbogatsze wydanie gry Just Cause 4. Zawiera wszystkie dodatki z Cyfrowej Edycji Deluxe, a także dodaje do gry Złotą Strzelbę oraz Złoty wingsuit i spadochron. Oprócz tego, osoby, które kupiły Złotą Edycję otrzymują przepustkę sezonową, czyli dostęp do przyszłych DLC. Zestaw Złotego Uzbrojenia można zakupić osobno za około 7$, a przepustkę sezonową za około 40$.

Co zmienia patch 1.02?

Patch 1.02 został wprowadzony na wszystkich platformach - PC, PlayStation 4, Xbox One. Twórcy skupili się na poprawieniu stabilności gry, a także wyeliminowaniu niektórych błędów związanych z efektami graficznymi. Oprócz tego, na konsolach zostało ulepszone skalowanie rozdzielczości, a użytkownicy komputerów otrzymali zwiększony zakres czułości myszy.

Autor Poradnika

Radosław "Wacha" Wasik


Informacje o Just Cause 4 - poradnik do gry

Poradnik zawiera : strony: 37, ilustracje: 136 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 6 grudnia 2018, odwiedź Poradnik do gry

Solucja

Ostatnia aktualizacja : 6 grudnia 2018, odwiedź Solucja

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Just Cause 4 - poradnik do gry