Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Surviving Mars - poradnik do gry

Surviving Mars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wybór tajemnicy w Surviving Mars | Rozgrywka Surviving Mars - poradnik, solucja

Gra oferuje wybór tajemnicy przed każdą misją. Istnieje 9 tajemnic - będą się one ujawniały dopiero w momencie przechodzenia w końcową fazę rozgrywki.

Kule lustrzane to obiekty obce nawiedzające kolonie - Wybór tajemnicy w Surviving Mars | Rozgrywka - Surviving Mars - poradnik do gry

Przykładowe tajemnice

Kule

Kule lustrzane to obiekty obce nawiedzające kolonie. W momencie ich pojawienia, będziesz miał dostęp do badań nad nimi i będzie mógł stawiać pułapki energetyczne. Nie lekceważ ich, bowiem potrafią się "rozmnażać" i skutecznie mogą zakończyć Twoja rozgrywkę. Są w stanie lokalnie utworzyć fale zimna.

To obce obiekty spadające na powierzchnie planety - Wybór tajemnicy w Surviving Mars | Rozgrywka - Surviving Mars - poradnik do gry

Bagrownice

To obce obiekty spadające na powierzchnie planety. Po zbadaniu odpowiedniej technologii (Morfologia bagrownic), gra da Ci wybór, co z nimi zrobić - zniszczyć lub zostawić. Można je rozebrać za pomocą dronów - zostawiają wtedy garść surowców. Podczas rozgrywki dowiesz się, że są to automatyczne i obce "kopalnie" - szukają surowców na Marsie. Na początku bagrownice są utożsamiane z meteorytami, przez co na jakiś czas zostanie naniesiony zakaz lotów pomiędzy Marsem a Ziemią.

1 - Wybór tajemnicy w Surviving Mars | Rozgrywka - Surviving Mars - poradnik do gry