Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Surviving Mars - poradnik do gry

Surviving Mars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ustalenie ładunku w Surviving Mars | Rozgrywka Surviving Mars - poradnik, solucja

Przed każdą misją oraz w czasie misji, możesz ustalać co dokładnie chcesz przewieźć na Marsa. O ile w czasie gry jest to zależne od tego, co jest Ci potrzebne w danym momencie, o tyle wybór sprzętu przed misją jest bardzo ważny.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy sponsorzy oferują powiększoną ładowność, musisz dokładnie zaplanować, co będzie Ci potrzebne - Ustalenie ładunku w Surviving Mars | Rozgrywka - Surviving Mars - poradnik do gry

Biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy sponsorzy oferują powiększoną ładowność, musisz dokładnie zaplanować, co będzie Ci potrzebne.

Jaki ładunek wybrać?

Na początek celuj w polimery, części maszyn i artykuły elektroniczne. Nie będziesz miał możliwości ich wydobycia i wytworzenia na początku gry. Drony to jest coś co musisz mieć koniecznie, bez tego nie wybudujesz bazy. Ciężarówka sterowana jest pomocna w wydobywaniu metalu z powierzchni planety, które są poza zasięgiem dronów. Eksplorator pomoże Ci odkrywać i przyspieszać postęp technologiczny. Z prefabrykatów najważniejsze jest gniazdo dronów. Resztę możesz na razie pominąć, chyba, że planujesz mieć coś w zanadrzu, gdy zabraknie Ci surowców. Możesz pokusić się o oddzielacz wilgoci oraz generator Stirlinga.<br>To, co wybierzesz, głównie będzie zależeć od środków sponsora i dozwolony ładunek rakiety. Wybieraj więc mądrze.