Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Surviving Mars - poradnik do gry

Surviving Mars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wybór sponsora w Surviving Mars | Porady na start Surviving Mars - poradnik, solucja

W tej sekcji dowiesz się co nieco o sponsorach i jakie bonusy dają - Wybór sponsora w Surviving Mars | Porady na start - Surviving Mars - poradnik do gry

W tej sekcji dowiesz się co nieco o sponsorach i jakie bonusy dają. Głównie wybór sponsora ma istotny wpływ na poziom trudności. Oprócz premii w postaci technologii, sponsorzy mogą zapewnić różne dofinansowania i mają we flocie różną liczbę rakiet.

Którego sponsora wybrać?

Najłatwiejszą opcją jest wybranie Międzynarodowej Misji Marsjańskiej. Nie trzeba się martwić o paliwo oraz o nostalgię kolonistów. Dobrym wyborem są również Korporacja "Błękitne Słońce" oraz Indie ze względu na ich premiowe technologię (technologie, które posiadamy na starcie). Wybór sponsora w głównej mierze zależy od tego, jak bardzo chcesz sobie ułatwić lub utrudnić rozgrywkę. Kościół Nowej Arki wydaje się być ciekawym wyborem, ale będziesz musiał zniwelować ich wadę - karę dla farm hydroponicznych. W późniejszej fazie gry, ta kara nie ma już znaczenia.

Lista sponsorów

Nazwa sponsora

Opis

Międzynarodowa Misja Marsjańska

Liczba rakiet - 5, Poziom trudności - bardzo niski, Finansowanie - $30 000M, Punkty badań na sol - 300, Liczba ochotników - 200.

Bonusy: ładunek dużej rakiety (70 000 kg), koloniści nie czują nostalgii, większa ilość żywności w rakiecie pasażerskiej (x10), rakiety wytwarzają paliwo.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie