Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja poradnik Until Dawn

Rozdział 2

Totem pomocy #1

Totem przed schroniskiem - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Totem przed schroniskiem

Gdy przybędziesz przed frontowe drzwi schroniska rozpoczniesz grę jako Chris. Obróć się odchodząc od budynku, gdzie po zamianie kamery znajdziesz na ziemi leżący totem.

Uchwyt na siekierę

Uchwyt na siekierę pod oknem - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Uchwyt na siekierę pod oknem

Gdy przejdziesz z Joshem pod okno za budynkiem zbadaj wiszący na ścianie uchwyt na siekierę. Zrób to, nim przesuniesz zieloną skrzynię.

Totem straty #1

Totem w piwnicy przy rowerach - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Totem w piwnicy przy rowerach

Totem odnajdziesz Chrisem, gdy wskoczysz przez okno do piwnicy budynku. Leży na wprost od okna, przy stalowym regale, obok rowerów.

Fragment gazety

W piwnicy, na lewo od drzwi prowadzących na korytarz znajduje się mniejsze pomieszczenie - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

W piwnicy, na lewo od drzwi prowadzących na korytarz znajduje się mniejsze pomieszczenie. Znajdziesz w nim fragment gazety leżący na regale.

Portret rodzinny

Portret rodzinny w korytarzu - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Portret rodzinny w korytarzu

Portret rodzinny wisi na ścianie w korytarzu prowadzącym z piwnicy. Może go zbadać wyłącznie Chris.

Telefon - wiadomość z poczty głosowej

Gdy wyjdziesz z korytarza prowadzącego z piwnicy, skręć w prawo aby przejść do salonu - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Gdy wyjdziesz z korytarza prowadzącego z piwnicy, skręć w prawo aby przejść do salonu. Teraz przejdź w linii prostej przez pomieszczenie, gdzie znajdziesz mały pokój. Telefon z wiadomością nagraną na poczcie znajdziesz na szafce w tym pokoiku.

Zdjęcie z plaży

Zdjęcie na szafce przy schodach - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Zdjęcie na szafce przy schodach

To zdjęcie może zbadać wielu bohaterów przechodzących przez salon. Znajduje się ono na szafce przy lewej ścianie idąc w stronę schodów do piwnicy.

Zdjęcie z balu

Zdjęcie z balu na niższym poziomie - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Zdjęcie z balu na niższym poziomie

Zdjęcie z balu znajduje się na poziomie -1. Leży na szafce przed pomieszczeniem "cinema room". Może je zbadać wiele bohaterów.

Nagroda filmowa

Nagroda filmowa przy balustradach - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Nagroda filmowa przy balustradach

Nagroda filmowa znajduje się na I piętrze. Przy wejściu do łazienki (po prawej stronie) nim wejdziesz na korytarz zbadaj regał w ciemnym zagłębieniu na wprost - tam znajdziesz tą wskazówkę.

Totem groźby #1

Totem w pobliżu generatora - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Totem w pobliżu generatora

Pierwszy totem groźby może zbadać jedynie Mike. Leży on przy budynku z generatorem, który będziesz uruchamiać, by otworzyć bramkę.

Totem pomyślności #1

Kolejny totem znajdywany przez Mikea - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Kolejny totem znajdywany przez Mike'a. Gdy znajdziesz się z Jess w kopalni idź cały czas przed siebie i nie wchodź od razu po schodach na lewo. Na końcu torów znajdziesz leżący na ziemi totem.

Niedopałek cygara i Mistyczny symbol

Obie te znajdźki Mike odnajdzie w kopalni po wyjściu na schody i zbadaniu zagłębienia po prawej stronie - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Obie te znajdźki Mike odnajdzie w kopalni po wyjściu na schody i zbadaniu zagłębienia po prawej stronie. Niedopałek leży na beczce, a mistyczny symbol wymalowany jest na ścianie.

Mapa zagrożeń w kopalni

Mapa na stole w kopalni - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Mapa na stole w kopalni

Mapę odnajdziesz również w kopalni chwilę po wyjściu po schodach. Idąc korytarzem trzymaj się prawej strony, a zauważysz stolik na którym znajduje się rozłożona owa mapa do zbadania.

Totem straty #2

Ostatnią rzeczą, jaką w tym rozdziale zbada Mike jest totem straty - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Ostatnią rzeczą, jaką w tym rozdziale zbada Mike jest totem straty. Odnajdziesz go chwilę po wyjściu z kopalni i dotarciu do zakrętu będącego w zasadzie skrzyżowaniem. Skręć w lewo, a na końcu ścieżki odnajdziesz totem.

Pocztówka

Pocztówka przy łóżku - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Pocztówka przy łóżku

Pocztówkę odnajdzie Sam chwilę po wyjściu z łazienki. Musisz skręcić w prawo (lewo bohaterki), a odnajdziesz pokój Hannah. Pocztówka leży po lewej stronie łóżka.

Wizytówka tatuażysty

Wizytówka na oknie - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Wizytówka na oknie

Wizytówkę odnajdziesz również w pokoju Hannah. Leży na szafce po prawej stronie, zaraz przy drzwiach do pomieszczenia.

Test dopasowania

Test za łóżkiem, na podłodze - Until Dawn: Rozdział 2, wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Test za łóżkiem, na podłodze

Kolejna wskazówka w pokoju Hannah do odnalezienia również wyłącznie przez Sam. Za łóżkiem znajdziesz szafę z ubraniami, a przed nią test leżący na podłodze.