Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 10 | Opis przejścia poradnik Until Dawn

Epizod 10 - opis przejścia

Totem pomyślności koło zejścia do zbiornika wodnego - Rozdział 10 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Totem pomyślności koło zejścia do zbiornika wodnego

Przez chwilę grasz jako Josh chodząc po jaskini i oglądając wyimaginowane sceny. Jedyna czynność jaką będziesz musiał tu wykonać to uderzyć głowę świni wychodzącą ze ściany.

Teraz jako Sam nie wchodź od razu do wody. Na prawo od zejścia znajdziesz totem pomyślności #5. Przejdź teraz na lewą stronę, by znaleźć zegarek Beth. Teraz możesz zeskoczyć do wody.

Wyjście ze zbiornika znajdziesz na lewo od młyna - Rozdział 10 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Wyjście ze zbiornika znajdziesz na lewo od młyna

W wodzie znajduje się jeden bardzo istotny obiekt - nagryzmolony dziennik Hannah. W wodzie idź na lewo od młyna wodnego, gdzie możesz się wspiąć. Dziennik znajdziesz na wprost. Jego odnalezienie jest wymagane, by Josh przeżył (efekt motyka Ważne odkrycie (Important Discovery)).

Josh zginie lub nie przy spotkaniu z wendigo - wszystko zależy od dziennika Hannah - Rozdział 10 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Josh zginie lub nie przy spotkaniu z wendigo - wszystko zależy od dziennika Hannah

Teraz idź na prawą stronę jeziorka i otwórz zamknięte drzwi. Po chwili znajdziesz Josha i zostaniesz na niego przełączony. Trzymaj się lewej strony korytarza, aby odnaleźć totem pomyślności #6. Na końcu drogi zejdźcie do wody. Josh zostanie zaatakowany przez wendigo i zależnie od tego, czy znalazłeś dziennik Hannah, czy nie - przeżyje lub zginie.

Jeśli Jessica przeżyła (lub Jessica i Matt) w tym momencie nastąpi scena, w której musisz wydostać się z kopalni. Gdy zobaczysz tory, skręć w lewo ("w stronę kamery") - znajdziesz tam totem straty #6. Dalej nie musisz robić wiele, jednak by przeżyć musisz dwukrotnie ukryć się, zamiast uciekać, a także w ukryciu unikać poruszania się.

Totem zagrożenia #6 - Rozdział 10 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Totem zagrożenia #6

Teraz jako Sam musisz wspiąć się po ścianie (czynności zręcznościowe). Obierz prawą ścieżkę, by po chwili znaleźć koło drzewa, po lewej - totem zagrożenia #6. Później idź tylko przed siebie. W momencie szaleńczego biegu musisz wykonać dwie czynności zręcznościowe.

Aby przeżyć, unikaj ruchu, to jedyna droga - Rozdział 10 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Aby przeżyć, unikaj ruchu, to jedyna droga

Po zejściu do piwnicy szykuj się na wiele akcji. Najpierw uciekaj zamiast zamykać drzwi, choć druga opcja również cię nie zabije. Następnie musisz dwa razy utrzymać się bez ruchu. Kolejna poprawna opcja to ocal Mike'a zamiast użyj przełącznika. Teraz, aby umożliwić przeżycie pozostałym w schronisku bohaterom, musisz przy każdej opcji wykonywać ukrycia oraz po każdym stać w bezruchu. Jest to ostatni zespół czynności w grze - efekt motyla Skutki Chaosu (The Result of Chaos).

Dodatkowa informacja: jeśli spowodowałeś ocalenie Josha, lecz zastanawiasz się, dlaczego nie masz o tym żadnej informacji przy zakończeniu, odczekaj na zakończenie napisów końcowych, by zobaczyć dodatkową scenę.