Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Analityk | Porady ogólne do Until Dawn poradnik Until Dawn

Analityk

Dr Hill - zaobserwuj węża w słoiku i strzykawkę na blacie - to elementy wyboru gracza - Analityk | Porady ogólne do Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Dr Hill - zaobserwuj węża w słoiku i strzykawkę na blacie - to elementy wyboru gracza

Po każdym epizodzie (lub raczej przed rozpoczęciem każdego kolejnego) czeka cię rozmowa z analitykiem, czy może lepiej nazwać go psychologiem. Podczas każdej rozmowy otrzymujesz szereg pytań i badań mających scharakteryzować ciebie - gracza. Szczególnie istotne są decyzje na temat tego, czego się boisz.

Kukła zombie - to tylko jedna z trzech opcji - Analityk | Porady ogólne do Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Kukła zombie - to tylko jedna z trzech opcji

Przykładowo podczas jednego spotkania będziesz jasno określał swoje lęki (np. igły, rodzaje zwierząt/insektów) i zobaczysz, że elementy te pojawiać się będą w grze (np. podczas widoku z kamery przejdzie po niej pająk, czy podczas kolejnej wizyty u analityka zobaczysz na jego biurku ostatnio wskazane obiekty). Inny przykład to wybór jakich form postaci się boisz: klaunów, zombie lub strachów na wróble - taka właśnie kukła pojawi się w rozdziale III podczas gry Chrisem, gdy obierzesz boczną ścieżkę. Dlatego można krótko powiedzieć, że zależnie od tego, czy mówisz prawdę, czy fałsz podczas wizyt u doktora, możesz podnieść lub obniżyć poziom napięcia/strachu podczas rozgrywki.