Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Trofea Until Dawn poradnik Until Dawn

Trofea

Kolejny krzyk! (Scream Too!)

(Srebro) Mike odcina swoje palce, gdy zostaje złapany w pułapkę na niedźwiedzie w kostnicy (epizod 5). Druga opcja to użycie maczety do odblokowania pułapki, za co nie otrzymasz trofeum.

Najlepszą obroną jest atak (The Psycho Path)

(Srebro) Sam lub Ashley atakują psychopatę bronią. Sam może zaatakować kijem baseballowym w epizodzie 5 - musi posiadać ukryty kij z epizodu 2, gdy znajduje się z Joshem w piwnicy, w przeciwnym razie nie ma możliwości jego użycia. Ashley może zaatakować psychopatę nożyczkami w epizodzie 8, jeśli podniesie je wcześniej ze stołu (w epizodzie 6, leżą na stole koło katalogu żarówek).

Zgubna uraza (Fatal Grudge)

(Brąz) Chris postanawia strzelić do Ashley będąc uwięziony z nią w piwnicy (epizod 6). Opcja jest dostępna podczas każdorazowej rozgrywki, jednak uniemożliwia ocalenie Chrisa w późniejszym etapie gry, ale umożliwia zdobycie pokrewnego trofeum Ashley ma dość (Ashley Snaps).

Ashley ma dość (Ashley Snaps)

(Srebro) Ashley nie wpuszcza do domu Chrisa i pozwala mu zginąć (epizod 8). Nie będzie to możliwe, jeśli Chris nie dobiegnie do schroniska (zostanie zabity przez wendigo) lub jeśli w epizodzie 6 w piwnicy Chris chciał strzelić do Ashley.

Egzorcyzmy Emily (The Exorcism of Emily)

(Brąz) Mike strzela i zabija Emily w piwnicy (epizod 8). Jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ jak się okaże, nie ma żadnego zagrożenia z jej strony, oraz uniemożliwia to zdobycie trofeów dotyczących uratowania nastolatków. Jest to trofeum przeciwne do EMpatia (Let eM In), w którym Mike oszczędza Emily.

Aby móc zdobyć to doświadczenie Emily nie może posiadać pistoletu sygnałowego w epizodzie 6 (więc albo z niego strzela w powietrze albo przekazuje Mattowi).

EMpatia (Let eM In)

(Brąz) Mike pozwolił Emily zostać w piwnicy (epizod 8). Jest to trofeum przeciwne do The Exorcism of Emily, czyli Mike nie strzela do Emily.

Aby móc zdobyć to doświadczenie Emily nie może posiadać pistoletu sygnałowego w epizodzie 6 (więc albo z niego strzela w powietrze albo przekazuje Mattowi).

Nie straszmy Jessiki na śmierć (Don's Scare Jessica To Death)

(Srebro) Jessika musi przeżyć. W tym celu najpierw jako Mike w epizodzie 4 musisz zdążyć na czas do niej dobiec, zaś w epizodzie 10 (sama lub z Mattem) musi za każdym razem ukrywać się przed wendigo, nigdy uciekać.

Zaradny wilkołak (The Skilful Wolf Man)

(Złoto) Wilk przeżywa jako towarzysz Mike w sanktuarium i odprowadza go do wyjścia. Najpierw w epizodzie 5 musisz nie atakować wilka w sanktuarium i rzucić mu kość, którą znajdziesz w skrzyni. W epizodzie 9 ponownie towarzyszył Mike'owi będzie wilk. Aby zachować go przy życiu nie spóźnij się z czynnościami zręcznościowymi, a w końcowym etapie zabarykaduj drzwi, zamiast uciekać.

Nie to miało wejść! (You Let The Wrong One In!)

(Brąz) Ashley lub Chris otworzyli drzwi-pułapkę i pozwolili wedrzeć się potworowi do środka (epizod 9). Stanie się to w kopalni - musisz zbadać "dziwne dźwięki" i otworzyć klapę w podłodze, skąd wyskoczy wendigo.

Błyskawiczne piekło (Instant Inferno)

(Brąz) Sam nacisnęła włącznik światła i podpaliła schronisko wraz z potworami (epizod 10). Fragment ten dotyczy ostatniej sceny w grze. Jest to negatywne rozwiązanie, ponieważ wtedy Mike umiera, dlatego uniemożliwi ono zdobycie innych pozytywnych trofeów związanych z zakończeniem fabuły.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie