Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 3 | Opis przejścia poradnik Until Dawn

Epizod 3 - opis przejścia

Pytania zadawane przez Ashley nie mają żadnego znaczenia na dalsze losy - Rozdział 3 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Pytania zadawane przez Ashley nie mają żadnego znaczenia na dalsze losy

Kolejny rozdział zaczniesz podczas seansu spirytystycznego, na którym znajdują się Josh, Ashley i Chris. Krótka wymiana dialogów i przechodzisz do drugiej sceny z Mickiem i Jess w roli głównej.

Idź drogą w lewo koło starego pojazdu - Rozdział 3 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Idź drogą w lewo koło starego pojazdu

Najpierw skręć koło starego pojazdu w lewo, by odnaleźć totem zagrożenia #2. Na rozwidleniu kawałek dalej, pod drzewem na wprost zbadaj jeszcze kolejny totem pomocy #3, po czym przejdź przez most po prawej stronie, aż dotrzesz do małej chatki na zakręcie.

W owej chatce znajdziesz maskę - wskazówkę, ale i element interakcji - Rozdział 3 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
W owej chatce znajdziesz maskę - wskazówkę, ale i element interakcji

W owej chatce znajdziesz maskę. Poza jej rolą jako wskazówka, możesz nią również nastraszyć Jessikę. Lepiej będzie, jeśli się powstrzymasz przed straszeniem jej. Przy taśmie policyjnej nie przypominaj jej o wydarzeniach z przeszłości. Znajdziesz jeszcze jelenia - to czy go zabijesz czy uspokoisz nie robi różnicy. Jednak bądź gotów - za chwile zacznie się ucieczka, podczas której musisz wykonać szybkie czynności zręcznościowe (wciskanie odpowiednich klawiszy), by uciec przed pościgiem do chatki. Przed wejściem Jess upadnie - możesz jej pomóc (zalecana opcja) lub zabrać klucz - wpłynie to na aktualizacje efektu motyla "Uratuj Dame" (Be Her Hero).

Telefon wpadający przez okno do domku - Rozdział 3 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Telefon wpadający przez okno do domku

W domku jako mężczyzna musisz zająć się klimatem mieszkanka. W tym celu włącz lampę przy piecyku i zapal w kominku. W tym celu powkładaj drewno oraz użyj zapałek (leżą na stole za kanapa). Na lewo od kominka znajdziesz książkę (wskazówka), a w drodze do łazienki na tyłach zdjęcie na szafce. Jess jeszcze po dialogu poprosi o zasłonięcie żaluzji w oknie - zrób to. Po chwili możesz jeszcze liczyć na odnalezienie telefonu Jess, który wpadnie przez okno w łazience. Po cutscenie będzie to ostatnia akcja tą parką.

Za książkami, które same spadły z półki znajduje się przycisk - Rozdział 3 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Za książkami, które same spadły z półki znajduje się przycisk

Zostaniesz przełączony na Ashley w towarzystwie Chrisa. Nim zejdziesz po schodach - zawróć. Przy ścianie na szafce znajdziesz etui na okulary. Poniżej schodów w następnym pomieszczeniu po lewej stronie zobaczysz wydobywające się światło z podłogi. Idź za Chrisem do biblioteki. Naciśnij przycisk i wejdź (teraz już Chrisem) za otwarte przejście między książkami. Znajdziesz tam zdjęcie, na którego odwrocie znajduje się list (dwie wskazówki w jednej).

Otwarte zostaną drzwi po prawej stronie od biblioteki (z perspektywy gracza) - Rozdział 3 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Otwarte zostaną drzwi po prawej stronie od biblioteki (z perspektywy gracza)

Otwarte zostaną sąsiednie drzwi po prawej stronie od biblioteki, wejdź tam. Przed końcem korytarza skręć w lewo, aby przeczytać list na biurku. Po cutscenie i przejściu przez drzwi w salonie kończysz ten epizod.