Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 8 | Wskazówki i totemy w Until Dawn - lokalizacja poradnik Until Dawn

Rozdział 8

Miłosna pocztówka

Pocztówkę zbierze Emily, która wpadnie do głębszych części kopalni po ucieczce przed nieznajomym - Rozdział 8 | Wskazówki i totemy w Until Dawn - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Pocztówkę zbierze Emily, która wpadnie do głębszych części kopalni po ucieczce przed nieznajomym. Znajdziesz ją w drewnianym zagłębieniu po prawej stronie. Uwaga - pocztówka możliwa jest jedynie do zebrania, jeśli Emily uciekła przed nieznajomym (chowając się w ostatnim etapie ucieczki) - w przeciwnym razie spadnie nieco niże i nie będzie mieć możliwości zebrania tej wskazówki.

Totem pomyślności #4

Totem przy wagoniku - Rozdział 8 | Wskazówki i totemy w Until Dawn - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Totem przy wagoniku

Totem znajdziesz również grając Emily, gdy znajdziesz się na najniższym poziomie kopalni. Idąc po torach zbadaj wnękę po prawej stronie obok wagonika - leży tam totem pomyślności.

Dziennik: Wstęp, Kanibalizm, Historia, Walka, Ugryzienie

Dziennik, koniecznie obróć na pierwszą stronę - Rozdział 8 | Wskazówki i totemy w Until Dawn - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Dziennik, koniecznie obróć na pierwszą stronę

Dziennik jest obowiązkową znajdźką fabularną. Czytać go będzie Ashley, a każda kolejna wskazówka to odwrócona strona. Ważne - Ash otworzy książkę na drugiej stronie, przewróć stronę w lewo, by przeczytać wstęp.