Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 2 | Opis przejścia poradnik Until Dawn

Epizod 2 - opis przejścia

Skieruj się w dół, naprzeciwko schodów - Rozdział 2 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Skieruj się "w dół", naprzeciwko schodów

W drugim rozdziale dzieje się więcej, jednak ciągle nie ma zagrożenia życia dla żadnego z towarzyszy. Możesz jednak zacząć tu poszukiwania pierwszych wskazówek i totemów. Po cutscenie udaj się najpierw w lewo ("w dół ekranu"), by znaleźć totem pomocy #2.

Przesuń zieloną skrzynkę, aby wejść do budynku - Rozdział 2 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Przesuń zieloną skrzynkę, aby wejść do budynku

Teraz idź za Joshem za dom. Pod otwartym oknem zobaczysz uchwyt na siekierę (bez siekiery) - jest to pierwsza wskazówka. Przesuń zieloną skrzynkę, by moc wskoczyć do piwnicy przez okno. Po cutscenie, na wprost, znajdziesz totem straty #1. Obierając następnie najpierw drzwi po lewej stronie znajdziesz fragment gazety. Przejdź przez prawe drzwi, zbadaj portret rodzinny na zakręcie korytarza, wejdź do salonu skręcając w lewo. Przejdź teraz do pomieszczenia naprzeciwko, gdzie znajduje się telefon i odsłuchaj wiadomość. Po wyjściu idź wzdłuż ściany, by znaleźć zdjęcie na komodzie, a następnie zejdź do piwnicy schodami w dół, by znaleźć drugie zdjęcie.

Wejdź w interakcję z szafką, gdy dotrzesz do łazienki na piętrze - Rozdział 2 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Wejdź w interakcję z szafką, gdy dotrzesz do łazienki na piętrze

Finalnie wyjdź schodami na górę do jedynego otwartego pomieszczenia po prawej stronie - łazienki. Przed skręceniem do pomieszczenia idź jeszcze wzdłuż balustrady, by znaleźć na komodzie przy ścianie nagrodę filmową w postaci statuetki. W łazience znajdziesz jedną szafkę, w której elementem kluczowym jest dezodorant (uwaga na wyskakującego rosomaka).

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie