Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn poradnik Until Dawn

Epizod 4 - opis przejścia

Jako Mike starasz się jak najszybciej dogonić porwaną Jessicę - Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Jako Mike starasz się jak najszybciej dogonić porwaną Jessicę

Rozpoczynasz kolejny epizod powracając do momentu porwania Jess przez nieokreślony twór. Jako Mike ruszasz w pogoń. Nie możesz się pomylić przy naciskaniu klawiszy ani wybierając często drogi okrężnej (trzymać się ścieżki), bo nie zdążysz uratować dziewczyny. Najpierw wybierz drogę na około, później wybierz zeskok ze skały (w obu przypadkach będziesz musiał nacisnąć tylko jeden klawisz czynności zręcznościowych). Po tym rozpocznie się bieg, gdzie musisz nacisnąć cztery razy wskazane klawisze, a przy kolejnym wyborze przeskakuj po skałach, a w ostatnim przypadku zrobisz lepiej wybierając drogę okrężną (efekt motyla aktualizacja: Na ratunek (To the Rescue)).

Totem pomocy #4 - Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Totem pomocy #4

W przerywniku Mike wbiegnie do budynku. Zejdź schodami w dół i popatrz w lewo - znajduje się tam kolejny totem pomocy #4. Jeśli zgodnie z zaleceniami nie użyjesz zbyt często ścieżki, a skorzystasz ze skrótów, zdążysz ja uratować (jeśli ma jedynie rozcięcie na klatce piersiowej, a jej szczęka jest w porządku - uratujesz ja później, mimo ze winda spadnie w dół).

Wspinaj się po konstrukcji windy na samą górę - Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Wspinaj się po konstrukcji windy na samą górę

Rozpoczniesz teraz szalony pościg za bestią (wszystko jedno, czy trafisz do niej z broni). Wspinaj się po konstrukcji windy (czynności zręcznościowe), najlepiej użyj drogi szybkiej, a następnie przejścia na druga belkę. Będąc na szczycie zobaczysz mężczyznę - broń jednak nie posłucha próbując strzału niezależnie od tego, czy oddałeś pierwszy strzał do bestii.

Rozwidlenie, najpierw idź w lewo - Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Rozwidlenie, najpierw idź w lewo

Kolejny etap to poszukiwanie Ashley jako Chris. W domu niczego nie szukaj (wskazówki/totemy) - niczego nie znajdziesz. Wyjdź z budynku i idź ścieżką do rozwidlenia, na którym skręcisz w lewo ("w górę ekranu"). Wyskoczy ci znienacka, spod śniegu kukła (klaun, zombie lub strach na wróble - zależnie od tego co powiedziałeś analitykowi we wcześniejszym zadaniu w rozmowie o strachu). Z tyłu znajduje się wskazówka - świńska głowa, a na lewo od niej totem śmierci #4.

W ciemnym zaułku odnajdziesz kolejny totem straty #3 - Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
W ciemnym zaułku odnajdziesz kolejny totem straty #3

Nim wejdziesz do domku na końcu prawidłowej drogi (prawej odnogi) przejdź na jego prawą stronę. W wąskim zaułku, gdzie jest niemal całkowicie ciemno, znajdziesz jeszcze totem straty #3. Teraz wróć kawałek i wejdź do szopki.

Używając dźwigni będziesz musiał zadecydować, kogo chcesz ocalić - Rozdział 4 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Używając dźwigni będziesz musiał zadecydować, kogo chcesz ocalić

Czeka cię tu dość ciekawa scena. Musisz wybrać pomiędzy życiem Ashley a Josha - wybór będzie miał wpływ na efekt motyla (A kto umarł, ten nie żyje (And Which One Will Die)). Co ciekawe: twój wybór (lub jego brak - zakończenie czasu wyboru [brak efektu motyla]) obchodzić może jedynie Ashley (dlatego lepiej ja wybierz), ponieważ tak czy inaczej piła przetnie Josha (nawet, gdy ustawisz dźwignię na Ashley. Tu rozdział się kończy.