Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 7 | Opis przejścia poradnik Until Dawn

Epizod 7 - opis przejścia

Znalezienie wszystkich wskazówek odnoszących się do Josha odblokujesz dodatkową scenę, gdy Sam mówi o tym, co odnalazła - Rozdział 7 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Znalezienie wszystkich wskazówek odnoszących się do Josha odblokujesz dodatkową scenę, gdy Sam mówi o tym, co odnalazła

Rozdział rozpoczynasz w piwnicy kontynuując historię Sam. Najpierw odwróć się, bo obok drzwi znajdują się plany maszyny śmierci. Po lewej stronie na szafce znajdziesz telefon Josha. Po prawej zaś, w szufladzie biurka - raport psychiatryczny. Przy zmianie kamery w pomieszczeniu przejdź w lewo, gdzie znajdują się pudła. Po ich odsunięciu odnajdziesz tablicę pamiątkową.

Kukła w ubraniach Sam - Rozdział 7 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Kukła w ubraniach Sam

Idź dalej korytarzem, do zamkniętych drzwi i schodków prowadzących do góry. W zagłębieniu po lewej stronie znajdziesz na stoliku nagranie dźwiękowe (aby zostało zaliczone, musisz odsłuchać całość). Teraz po schodach, na górę, a następnie przez podwójne drzwi w korytarzu. Znajdziesz za nimi kurtkę i ubrania Sam (na kukle) oraz kamerę. Po chwili zobaczysz Mike'a. Otwórz mu zaryglowane drzwi.

Zwolnij hamulec, aby wózek rozwalił drzwi i ukazał przejście - Rozdział 7 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Zwolnij hamulec, aby wózek rozwalił drzwi i ukazał przejście

Nastąpi krótka cutscena i przełączony zostaniesz na ciągle żywą Emily. Najpierw musisz się nią rozbujać, aby dostać się na bezpieczne miejsce. Idąc przed siebie dojdziesz w końcu do momentu, gdzie ujrzysz zamknięte spore drzwi. Aby je otworzyć, idź wzdłuż torów do góry, gdzie znajduje się wagonik, który możesz zwolnić. Po jego lewej stronie znajduje się skrzynia ze zdjęciem górników. W kolejnej scenie próbujesz uciec windą. Nie uda się to, ponieważ odłączone jest zasilanie. Nim pójdziesz w drogę, by je uruchomić, zbadaj maszynę zegarową na prawo od windy, przy ścianie.

Nim wejdziesz po drabinie, idź w głąb korytarza, na którego końcu znajdziesz totem śmierci #5. Emily spadnie z drabiny i musisz przebić się przez blokadę z desek na końcu drogi. Wyjdziesz w sporym pomieszczeniu, gdzie w górnym rogu po prawej stronie znajdziesz zdjęcie rodziny górników w pomarańczowym pojemniku. Spróbuj wspiąć się po skale na wprost. Wybór sposobu wspinaczki nie jest istotny, czeka cię tu jednak jak zwykle kilka czynności zręcznościowych. Po chwili wędrówki bez strachu dotrzesz do włącznika zasilania.

Po pokonaniu bramki czeka cię spora ilość wskazówek w jednym miejscu - Rozdział 7 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Po pokonaniu bramki czeka cię spora ilość wskazówek w jednym miejscu

Po zejściu ze schodów, przy beczkach po lewej znajdziesz totem groźby #3. Po dotarciu do sporego obszaru najpierw zbadaj na wprost: okulary Hannah, na lewo: znaki na kamieniu schowane za deskami, na beczce w "dole ekranu" - zdjęcie tatuażu. Wzdłuż korytarza po prawej znajdziesz krzyż nagrobny Beth, a na beczce na końcu korytarza - medalion Hannah.

Ukryj się przed mężczyzną i unikaj ruchów - Rozdział 7 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Ukryj się przed mężczyzną i unikaj ruchów

Za wyjściem z korytarza po odsunięciu bramki idź jeszcze na wprost, "w stronę gracza", by odnaleźć głowę Beth, ostatnią wskazówkę w lokacji. Po chwili wracasz do pomieszczenia z windą - gdy nie uda ci się jej uruchomić przybędzie gość z miotaczem ognia. Niezależnie jakich akcji dokonasz (czynności zręcznościowe), nie uda ci się uciec przed nim (jedynie schować).

Uwaga - schowaj się w ostatniej czynności, zamiast zawrócić, gdyż tylko to umożliwi ci zebranie jednej ze znajdziek - pocztówki - w ósmym rozdziale.

Tak czy inaczej, Josh zostanie póki co pozostawiony w szopie - Rozdział 7 | Opis przejścia - Until Dawn - poradnik do gry
Tak czy inaczej, Josh zostanie póki co pozostawiony w szopie

Ostatnia scena to filmik, w którym podejmujesz drobne decyzje dialogowe, które nie mają dużego znaczenia. Prowadzisz dialogi w osobie Chrisa i możesz być przychylny Mike'owi lub Joshowi. Wpłynie to na aktualizację efektu motyla (A kto umarł, ten nie żyje (And Which One Will Die)).