Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja poradnik Until Dawn

Rozdział 9

Totem zagrożenia #4 i Prowizoryczny cmentarz

W kaplicy (grając Mikeiem) znajdują się wcześniej zamknięte drzwi, w rogu na lewej ścianie pomieszczenia - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

W kaplicy (grając Mike'iem) znajdują się wcześniej zamknięte drzwi, w rogu na lewej ścianie pomieszczenia. Gdy przez nie przejdziesz i popatrzysz na lewo, znajdziesz na podłodze totem.

Idź kawałek dalej i wyjdź przez wyrwę w ścianie, a na zewnątrz znajdziesz prowizoryczny cmentarz.

Report lekarski

Przedostaniesz się do drugiej części sanatorium - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Przedostaniesz się do drugiej części sanatorium. Po zejściu po schodach skręć w lewo, gdzie znajduje się pokój pacjenta, a w nim raport leżący na szafce.

Stara taśma filmowa

Wejście do pomieszczenia z nagraniem - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry
Wejście do pomieszczenia z nagraniem

Gdy wyjdziesz na szeroki korytarz, w którym kamera skierowana jest od podłogi, idź w stronę kamery. Po prawej stronie znajdziesz małe pomieszczenie, a w nim taśmę filmową. Musisz ją obejrzeć, by zaliczyć wskazówkę.

Studium przypadków i Notatka samobójcy

Obie te wskazówki znajdziesz na końcu korytarza, gdzie znajdujesz taśmę filmową - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Obie te wskazówki znajdziesz na końcu korytarza, gdzie znajdujesz taśmę filmową. Znajdziesz tam pokój, studium przypadków znajdziesz w szufladzie (musisz przewrócić kilka stron dla zaliczenia wskazówki).

Notatka zaś znajduje się za ukrytymi drzwiami, które musisz wyważyć. Znajdują się one w ściance, w miejscu gdzie do pokoju wpada przez szpary światło.

Totem zagrożenia #5

Totem odnajduje w tym rozdziale Ashley - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Totem odnajduje w tym rozdziale Ashley. Zaraz po przełączeniu się na tą postać będziecie iść korytarzem w piwnicy, trzymaj się lewej ściany. Znajduje się tam wnęka, a w niej ten totem.

Totem straty #5

Aby zebrać ten totem Ashley po dostaniu się do kopalni musi zbadać dźwięki oddzielając się od grupy - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Aby zebrać ten totem Ashley po dostaniu się do kopalni musi zbadać dźwięki oddzielając się od grupy. Gdy znajdziesz się w nowym korytarzu przejdź w lewo, by odnaleźć totem.

Totem śmierci #6

Totem śmierci odnajdzie Sam, gdy wespniesz się nią na skałę - Rozdział 9 | Wskazówki i totemy - lokalizacja - Until Dawn - poradnik do gry

Totem śmierci odnajdzie Sam, gdy wespniesz się nią na skałę. Musisz wybrać drogę po schodach na prawo zamiast zeskoczyć i iść schodami aż do końca (nie skręcając jeszcze na rozwidleniu). Dotrzesz do małej jaskini, gdzie po lewej stronie leży totem.